Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen mentalitás az, hogy...

Milyen mentalitás az, hogy valaki csak vörös pöttyös könyveket olvas?

Figyelt kérdés

Nem először olvasom itt, hogy van aki azt írja, hogy csak azért nem olvas el egy érdekesnek tűnő könyvet, mert az nem vörös pöttyös. Vagy azt írja, hogy semmi olyan könyv nem érdekli, ami nem olyan.


Ennek mégis mi az oka? Tudom én is jól, hogy vannak jó könyvek a vörös pöttyösök között, de ezeken kívül is találni bőven.



2013. febr. 14. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A túrórudi teszi...titokban olyan anyagot fecskendeznek bele,amitől csak ezt akarják majd olvasni az emberek :D


Egyébként nem hiszem,hogy aki ilyet mond,hogy "csak a vörös pöttyös könyvek a jók",túl idős lenne.

2013. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezeket a könyveket a fiatalabb lányok szeretik, szerintem a mesék után ez a következő lépés.

Nincs evvel semmi baj, fő az, hogy olvasnak, idővel kialakul egy másfajta, igényesebb művek iránti igényük.

2013. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

"idővel kialakul egy másfajta, igényesebb művek iránti igényük."


Az nem biztos,mert ahhoz szellemileg fejlődni kéne,de a vörös pöttyös könyvektől biztos nem fognak,a tv pedig még ront is a dolgon.Márpedig ki nem néz TV-t manapság a fiatalok közül,nemde?

Örülnék,ha neked lenne igazad :(

2013. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem egy vörös pöttyös könyvem van, a többi 19 az Delta Vision-ös. Viszont a vörös pöttyös nem rossz könyv (Hívj be! a címe). Nem sokat tudok ezekről a könyvekről, de azt nem gondolnám, hogy csak tiniregények vannak köztük.
2013. febr. 14. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
tinimentalitás
2013. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Erre sok ok lehet. Talán ez szerettette meg valakivel az olvasást és azért olvas folyton ilyet. Ezek romantikus/fantasy sztorik, nem? Az ilyenek elég felkapottak most (főként a fantasyra értem), szerintem többségében tinik olvasnak vörös pöttyösöket. Én mondjuk nem rajongok értük, pedig én is tini vagyok. Ha valaki azt írja, hogy csak a vörös pöttyösöket szereti, az meg szimpla korlátoltságra utal.
2013. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Mánia, mint mondjuk Adidas-t hordana. Mondjuk szerintem is túl hypeoltak a Vörös Pöttyös könyvek, mert eddig csak közepeseket olvastam.
2013. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!