Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc idézeted a...

Melyik a kedvenc idézeted a kedvenc könyvedből?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
"Jobb lett volna, ha ugyanabban az időben jössz - mondta a róka. - Ha például délután négykor érkezel majd, én már háromkor elkezdek örülni. Minél előrébb halad az idő, annál boldogabb leszek. Négykor már tele leszek izgalommal; fölfedezem, milyen drága kincs a boldogság. De ha csak úgy, akármikor jössz, sosem fogom tudni, hány órára öltöztessem díszbe a szívemet..." Exupéry: A kis herceg - az egész könyvet ide másolhatnám:-) kedvencem.
2009. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
" Mi az, ami nem őt juttatja eszembe? Nem nézhetek erre a padlóra anélkül, hogy lábának nyomát ne látnám rajta. Minden felhőben, minden fában az ő arcát látom, őt rejti az éjszaka, ő bukkan elém a nappal csalóka fényeiben. Jelentéktelen férfi és női arcok, a saját arcom, mind gúnyosan őrá emlékeztetnek. Az egész világ körülöttem azt bizonyítja szüntelen, hogy létezett és én elvesztettem őt!" /Emily Bronte: Üvöltő szelek/
2009. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
És az oroszlán belszeret a bárányba... ( Stephenie Meyer:Alkonyat)
2009. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

(akkor folytatnám:) "... -Micsoda buta bárány!

-Micsoda beteg, mazoista oroszlán

(dettó ez a kedvenc idézetem)

2009. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"A tudás is börtön, de ezt a börtönt hajlandó vagyok vállalni"


Hugh Laurie

2010. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!