Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van két könyv ötletem. Szerint...

Afert567 kérdése:

Van két könyv ötletem. Szerintetek melyik a jobb? Őszinte véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

Van egy tini nyomozó csoport, amelyik a gyilkosságok ellen nyomoz és ebbe a csapatba hívják a főszereplő lányt OLiviát. Ő neki az apja a katonaság ezredese és lánya is a katonaságon nevelkedett addig míg meg nem hívják a csoportba. Az első gyilkosságban az áldozat Olivia egyik legjobb barátnője, aki egy éve hagyta el a katonaságot, de Olivia azóta is tartja a vele a kapcsolatot. A gyilkosságról kiderül, hogy abban a klubban ölték meg, amibe a lány Oliviával sokszor járt azután, hogy eljött a katonaságról (mármint az áldozat, mert attól még hogy eljött tartotta a kapcsolatot Oliviával és ő is kapott esténként kimenőt)...


vagy


Van egy lány ikerpár ( Lili és Eszter ) akik mindent együtt csinálnak, de nyolcadik után különböző iskolába veszik fel őket, azonban a kollégiumuk ugyanaz. Lilinek az első napon megtetszik a sulijában egy fiú. Egy idő után megunják a saját iskolájukat és ezért helyet cserélnek pár napra azonban Eszternek Lili sulijában ugyanaz a fiú tetszik meg neki mint testvérének...



2013. jan. 5. 17:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Az első háát nekem ezek a tini nyomozós történetek nem jönnek be, egy 16-17 éves fiatal nekem nem hiteles nyomozónak nem tudhat annyi mint egy képzett nyomozó...

A második egy tipikus iker-helycserés történet, semmi eredetiség...

Ha választanom kéne az elsőt választanám.

2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a véleményed
2013. jan. 5. 18:05
 3/11 anonim válasza:
100%
Az ikreset szerintem...de mi lenne ha az ikrek már felnőttek lennének,az egyik boldog családanya,sikeres férjel párosulva egy nagy családi házban,és van egy közös kislányuk,mig a másik egy nagyon gonosz nő,aki inézetbe nevelkedett nem,mint testvére akit nem dobtak el a szülei,mint őt.A gonosz ikertestvér,mivel mindenből hiányt szenvedett megöli testvérét,és átveszi a helyét.De hiába veszi át a helyét,nem tudja megállni a helyét benne.Ezért hiba hibáról kiséri.A "kislányával"is nagyon ellenséges.A már meghalt nő tudta,hogy van egy ikertestvére,igy a férje is.A férj nyomozni kezd,mert felmerül benne a kérdés mivan akkor,ha már nem a feleségével,hanem annak ikertestvérével ossza meg a szerelmi ágyát.
2013. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Itt van nyomozás is meg ikres is!:D
2013. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm... érdekes majd még meglátom még nem döntöttem pontosan.
2013. jan. 5. 18:14
 6/11 A kérdező kommentje:
És minden választ köszönök előre is. Jó ötletek
2013. jan. 5. 18:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint eddig jó ötleteket kaptam.
2013. jan. 5. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát... necces...

Nyomozó tinicsoport? Több nyomozó tini egy rakáson? Ez így tényleg fura, szóval jó indok kell rá, hogy miért is jött létre a csoport, de a "barátnő meghal" cselekmény nem hangzik rosszul.

Ikrekből már film, könyv halomnyi van és a cserélősdi meg pláne nem nagy szám. Talán ha más lenne a sztori, de így labdába sem rúg.

Ha tényleg választani kell, akkor már csakis az első.

2013. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 5. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Másodiiiik! :)
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!