Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miket olvastatok tavaly, és...

Miket olvastatok tavaly, és miket terveztek idénre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:

te sem alszol?

moly.hu szerint 42 könyvet olvastam el. miket is? sorozatokból: az SzJG 1-6-ot, a Dextert kezdtem el, az Imprimaturt-Secretumot, Hannibal Lechter trilógiát, gyűrűk ura I. részét, meg a Hobbitot (ez volt az év utolsó könyve:)

Szeretném elolvasni a Veristast, a gyűrűk ura II. és III. részét, talán az SzJG 7-et, bár az nem hoz lázba, a Lechter trilógiát kiegészíteni a Hannibál ébredésével. ja, elkezdtem olvasni Kondor Vilmos sorozatát is, a 3. kötetig jutottam. Ezt is szeretném továbbolvasni. Megvolt az árnyalat trilógia 1. és 2. része, bár az annyira pocsék, hogy nem tudom, minek olvastam el a másodikat. ja, ingyér letöltöttem, és unatkoztam :D 3 hónapig tartott a 2. kötet :D

Ami még tetszett tavaly: Orwell - állatfarm, Star Trek - Az enterprise elindul, Wass Albert - Elvész a nyom, Dick- Álmodnak-e az androidok..., Natascha Kampusch 3096.

2012 művelődés nálam a béka segge alatt volt, ezen kéne változtatni. Tervbe van Spiró A Fogság c műve, 2 kertész imre kötet, Wass Alberttől a Kard és Kasza, A Rubens és a nemeuklidészi asszonyok Esterházytól, meg az a tonna könyv, amit rukkolán szereztem. Amerikai psycho, Stephen King könyvek, Eco - Rózsa neve, Parfüm, Utas és holdvilág, Mester és margarita, zafon - A szél árnyéka, A halál kémiája, Jack Kerouac - Úton. Meg az 1Q84 trilógia.

Persze úgysem fog sikerülni, mivel az egyetem mellett alig marad időm olvasni, nem úgy, mint a jó kis gimis korszakomban :D

20/l

2013. jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a karácsonyi ajándékkal, a Barney Stinsonos Tesókódexszel indult :DDD

most "megy" az Aranykoporsó, utána a rövid távú terv szerint végig olvasom a krimik tavalyi top tízes listáját, kivéve egyet-kettőt :)


Pontosan nem emlékszem, tavaly mit olvastam. Az biztos, hogy volt John Grisham-, Agatha Christie- és egy rövidke Jókai-korszakom is :) Kingeket is olvastam, Háromszori nekifutásra eljutottam a Király visszatérig a Gyűrűk urában, de még nem birkóztam le teljesen, pihentetem, Darren Shan Holtak vonulása, amire azért emlékszem, mert eléggé megviselt :)

2013. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) első kommentelő nem semmi, jó sok időd lehetett. :)
2013. jan. 3. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nem volt :d érettségi évem volt, most meg orvosira járok :d csak én tv helyett sokszor inkább olvasok, ha ki akarok kapcsolódni. meg nem töröm magam össze amúgy sem, anat és fizika vizsga között kiolvastam A hobbitot :)
2013. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is emlékszem már, hogy mivel kezdtem! :D Tudom, hogy olvastam a Jég és tűz dalának öt részét, Gyűrűk ura három részét, Hobbitot (kétszer is), mivel versenyre készültünk. (: Utána Ken Follett Évszázad trilógia 1,2. Stephen King pár könyvét, Szilvási Lajos- A néma, egy- vagy két Szabó Magda is becsúszott és sok sci-fi :D Asimov Alapítványa 1, Stephen Baxter, Arthur C. Clarke (ő a kedvencem), meg a kötelezők: Sorstalanság, Bűn és bűnhődés, Vörös és fekete...

És nem is mondtam mindent. (:


Idei évre kicsit kevesebbet terveztem mivel most fogok érettségizni. De azért Christopher Paolini Örökségét és Asimov összes többi Alapítványát listára vettem. (:

19L

2013. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*A tűz és jég dala

Bocsi elírtam.

2013. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kata 2000 ***** válasza:
idén mindeeent el akarok olvasni, ami nekem valóóó! tavaly annyi könyvet olvastam, hogy a fél könyvtárat már ismerem. Na jó,csak vicceltem. Amúgy: Szjg 1-7,Tündérboszorkány,Klott Gatya ne fárassz,Szeleburdi család,Analfa visszatér,Kincskereső kisködmön...még csomó mindent,csak nem emlékszem... (remélem nem maradtam el nagyon a válaszadással)
2013. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!