Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet ezt a konyvet...

Hogy lehet ezt a konyvet kedvenc konyvek koze sorolni?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek a TWILIGHT SAGA-t; nah szoval keszult hozza egy ilyen utmutato szeruseg, amiben az irono leirja a szereplok jellemzoit... Az egyik csaj ezt a konyvet tette be a facebookon a kedvenc konyvei koze. Mellesleg a konyv cime :A TWILIGHT VILAGA HITELESEN, SZINESEN
2012. dec. 30. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

de van tiniirodalom ;) (fejlődik a nyelvünk, a kommenteket meg hagyjuk milyen irányba)

az meg ízlés kérdése, hogy ki mit tart jó könyvnek, én pl rühellem a Vörös és feketét, más szerint meg szuper könyv; az, hogy valaki sznob és csak az elit szerint tökéletesnek tartott könyveket tartja olvasásra méltónak, az az ő baja...nem mellesleg tudományosan bizonyított tény, hogy az olvasás minden formája jót tesz a szókincsnek pl, még a képregény is


jelenleg kb 9-10 ezer könyv vár nálam elolvasásra a tabletemen, nyilván nem mind magas irodalom és valószínűleg nem is fogom mindet elolvasni, mivel ami nem tetszik azt nem erőltetem, de kell néha a kikapcsolódás, heti 8-10 könyv simán elfogy nálam, ha nagyon unatkozom, akkor 20 is, és inkább olvasok, mint nézem a hülyeségeket a tvben (ami tv hiányában nehezen is menne)...a kérdésben szereplőről nem nyilatkoznék, mert nem olvastam...

2013. jan. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!