Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet ezt a konyvet...

Hogy lehet ezt a konyvet kedvenc konyvek koze sorolni?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek a TWILIGHT SAGA-t; nah szoval keszult hozza egy ilyen utmutato szeruseg, amiben az irono leirja a szereplok jellemzoit... Az egyik csaj ezt a konyvet tette be a facebookon a kedvenc konyvei koze. Mellesleg a konyv cime :A TWILIGHT VILAGA HITELESEN, SZINESEN
2012. dec. 30. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom rákeresel a keresőben Facebookon és "lájkolod". Ha a könyv kategóriában van, akkor oda is kerül.
2012. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ertem en, de olyan, mint egy lexikon.
2012. dec. 30. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Miért, melyik másik kategóriába lehetne sorolni? :) Attól hogy nem regény, még szeretheti.
2012. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
legalább olvas valamit, a tinik 90 %-a ebben az országban még képregényt sem olvas, max fészbúk bejegyzést
2012. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mar nem tini! 20 eves!
2012. dec. 31. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
és? én 35 vagyok és tiniirodalmat is olvasok...igaz gyerekkönyveket és 18+ könyveket is ;)
2012. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy neked mi az 5 kedvenc könyved? mit olvastál a héten? mit olvasol most?
2012. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor félreértelmeztem.. menj rá arra a csaj kedvenc könyveinél, hogy TWILIGHT VILÁGA HITELESEN, SZÍNESEN, remélem ha rákattintasz, akkor kiadja.... És ott lájkold. Nem vagyok egy jó magyarázó, a többi válaszoló lefordítaná??
2012. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó, nem lájkolni akarja, csak szerinte nem jó könyv
2012. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" legalább olvas valamit, a tinik 90 %-a ebben az országban még képregényt sem olvas, max fészbúk bejegyzést"


Én azt tartom,ha valaki csinál valamit,azt vagy jól,vagy sehogy.Ugyanez vonatkozik az olvasásra is-vagy értelmes,ó könyvet,vagy inkább semmit.Pusztán az,hogy elolvas pár oldalt,még semmit nem tesz.


" és? én 35 vagyok és tiniirodalmat is olvasok...igaz gyerekkönyveket és 18+ könyveket is ;)"


Mi az,hogy "tiniirodalom"?Ilyen szó nincsen.

2012. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!