Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight könyvek: Melyiket?

Twilight könyvek: Melyiket?

Figyelt kérdés

Még a filmet sem láttam, ezért úgy döntöttem, hogy először a könyveket olvasom el. Viszont tegnap voltam az Alexandra könyvesboltban, és többféle Twiilight könyvet láttam ugyanabból a részből. Az egyik kiadásban keskenyebb és vékonyabb a könyv, a másikban pedig vastagabb, és szélesebb. A vékonyabb valamilyen "rövidített változat" lehet? Vagy mi a különbség? Mert az áruk teljesen különböző.

Melyik az igazi? Melyiket vegyem meg?


2012. dec. 29. 14:16
 1/10 A kérdező kommentje:

--> Alkonyat (Twilight)

--> Újhold (New Moon)

--> Napfogyatkozás (Eclipse)

--> Hajnalhasadás (Breaking Dawn)


Ezek a könyvek vannak? Vagy kihagytam valamelyiket?

2012. dec. 29. 14:19
 2/10 anonim ***** válasza:
És van egy Bree Tanner rövid második élete című rész, de az csak kiegészítő? Szeritnem a borítók miatt keskenyebb... de persze érdemes mégis a vastagabbat venni. Akkor biztos nem hagytak ki belőle semmit.
2012. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most látom az Alexandra oldalán, hogy díszkötésben is meg lehet venni. De mit jelent az hogy díszkötés? Mi a különbség?
2012. dec. 29. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezt vegyem meg: [link]
2012. dec. 29. 14:25
 5/10 A kérdező kommentje:
??
2012. dec. 29. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt vedd meg amit linkeltél, ez az első rész, csak azért kisebb, mert ez kisebb betűkkel van, de nem rövidített tudomásom szerint. A díszkötéses szerintem meg az eredetieket takarja, amelyek anno legelőször megjelentek. Azok drágábbak. Ezek az olcsóbb fajták csak nemrég jöttek be.
2012. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A díszkötés például lehet keménytáblás selyem vagy acélos bevonattal.
2012. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Twilight díszkötésén bőr is van. Nem hiszem, hogy úgy néz ki, mint a legelső kiadás. Ez inkább ajándéknak vagy még inkább gyűjtőknek való. Egyébként négyféle kiadása van a Twilight-nak:

-Zsebkönyv-a legolcsóbb és a legkisebb. Nem hiszem, hogy kihagytak volna belőle valamit, csak szerintem kisebb betűvel van írva és a lapjai nem olyan szépek.

-Puha borítós

-Kemény borítós

-Díszkötés

A puha és a kemény borítós lényegében pedig ugyanolyan, csak az egyiknek kemény a fedele, a másiknak vékonyabb, kartonált. Ez rajtad múlik, melyiket találod kényelmesebbnek olvasni. A kemény borítós egyébként drágább is.

2013. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2013. jan. 5. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Neeeee ne vedd meg ne tedd meg!!! D: NE TEDD EZT MAGADDAL!!!

Túl fiatal vagy még ilyen kínokhoz!Mindegy hány éves vagy ERRE NEM ÁLLSZ KÉSZEN!SENKI SE ÁLL KÉSZEN!

Semmit nem veszítesz,csak egy normális love story mindenki boldog cukormázas házasodós pedofil-babás happy enddel,plusz hozzáadtak pár csillogó vámpírt meg néhány túlméretezett labradort!Nincs semmi karakter fejlődés,a csaj végig csak nyávog Edwardért,az meg csak egy üres kagylóhéj,a romantikus könyvek elmaradhatatlan "tökéletes férfija"

Nem leszel kulturáltabb,ez a világ legrosszabb romantikus könyve,minden szakmabeli lehúzta!

KAKI SZÉPEN TÁLALVA D:

2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!