Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi könyvben...

A Szent Johanna gimi könyvben mikor lett Cortez is szerelmes Renibe? Ezt Laura pontosan beleirja v csak utaláls ejt rá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 21:13
1 2 3
 21/24 babylike ***** válasza:

idézem:(SZALAGAVATÓ)

– Renkai Renáta! – mondta a lány. Renkai? Az meg ki?

– Na kösz – motyogtam, és kelletlenül felsétáltam a színpadra.Persze, ki másnak mondanák rosszul? Csak az enyémet.

Az ofő feltűzte a szalagomat, büszkén rám mosolygott, én pedig megálltam egy pillanatra, hogy a színpad előtt álló fotós készíthessen egy profi képet. A lelátó azon sora, ahol anyuék ültek, úgy nézett ki, mintha sroboszkóp lenne ott, annyi vaku villant rám, hogy azt hittem, epilepsziás rohamot kapok. Lesétáltam közben Kingát szólították, elhaladtam a többiek mellett. Cortez elkapta a karom, mire mosolyogva ránéztem.

– Mi újság, Renkai?- kérdezte.

– Semmi. Mi ez ahhoz képest, hogy Ricsi első alkalommal Reginaként mutatott be neked?- nevettem el magam.

– Emlékszel rá?

– Sose fogom elfelejteni.

– Ez volt a cél – mondta szemtelenül szép mosollyal.

– Mi?

– Tudtuk a neved – mondta vigyorogva.

– Akkor miért hívott máshogy???- tátottam el a számat.

– Hogy felidegesítsd magad.

-És az miért volt jó?-értetlenkedtem.

-Kilencedikesek voltunk…Poénnak tűnt. És azt akartuk, hogy megjegyezz minket.

-Megjegyeztelek, hidd el – nevettem el magam, aztán gyorsan visszaálltam a helyemre, mert Kinga lökdösni kezdett, hogy menjek már.

426. oldal

Szjg 7. Útvesztő

2013. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
igen es ezzel mitkezdjek?? :Oo
2013. jún. 12. 18:38
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az elejétől ÉRDEKLI, és nincs konkrét időpont, amikor beleesett, hanem szép fokozatosan...
2014. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ebből az idézetből érződik, hogy Reni már az első nap érdekelte Cortezt
2016. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!