Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi könyvben...

A Szent Johanna gimi könyvben mikor lett Cortez is szerelmes Renibe? Ezt Laura pontosan beleirja v csak utaláls ejt rá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 21:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Laura aztmondta hogy a 8. részben minden kifog derülni.. Ha ez mégsem akkor a Kalauzban.. :D
2012. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Reni Rentai ***** válasza:

Reni már kérdezte Cortezt de C. azt mndja Reni már régi sztoti viszont szallagavatón Reni nevét rosszul ejti a lány ezért utána C. megkérdi "mi újság Renkai,,

Reni azt mondja az rosszabb volt mikor C.-nek Ricsi Reginaként mutatta be Cortez mondja hogy ez volt a cél és még az hogy megjegyezze őket

2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2013. jan. 1. 22:41
 14/24 anonim válasza:
Szerintem 9. második felében mikor Ren viszi neki a házit mivel C. kórházban volt (leesett a gördeszkáról vagy mi) utána meg otthon lábadozott. :-) de lehet hogy valamikor előtte. :-D
2013. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszi a választ! igen valamikor szerintem is ugy a második kötet fele... :)
2013. jan. 3. 16:15
 16/24 anonim ***** válasza:
Laura azt mondta (kornkrétan erre akérdésre) hogy ez teljesen ott van a könyvben a sorok között és erre külön már nem tér vissza se a kaluzba se a 8.-rszébe
2013. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
tényleg? és konkrétan melyik sorban és mikor is mondta? mert azt mondta h csak annyi infót ad meg a 8. részröl ami a honlapján van....
2013. jan. 11. 18:21
 18/24 anonim ***** válasza:
Ezt már nem modta meg .... (sajnos) csak hogy ez kerek perec ott van a sorok között. :( Én sem tudom hogy hol van. :(
2013. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 cirmitanyagarfild ***** válasza:
Szerintem nem első látásra szeretett bele Cortez. De nagyon az elején szerintem egy kicsit akkor kezdte színpatizálni amikor ugye nagy meglepetésükre Ricsi 5 kapott mert Reni segített. Még nem szeretett belé de azért úgymond plusz pontot kapott .
2013. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 babylike ***** válasza:

Leiner Laura(Cortez) csak utal rá:

Cortez azt modja Reninek h.

"elég régi sztori vagy","ha te nem vagy már a 10.et sem itt járom ki",

a szalagavatón renit RENKAI Renátának hívják... :"C: mizu Renkai? R:ez semmi ahoz képest amikor 9.ben Ricsi Reginek hívott C:tudtuk a neved,csak azért hívtuk így:hogy megjegyezz minket R:hidd ell anélkül is megjegyeztelek"

>3

2013. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!