Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14 éves fiú vagyok, és szerete...

14 éves fiú vagyok, és szeretek olvasni. Elolvastam az összes Harry Potter (1-7ig), az Éhezők viadala trilógiát, a Titánok Bukását (évszázad trilógia), meg a Doktor Proktor Pukiporát. Most azt akarom kérdezni hogy mit tudtok még ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gyűrűk ura esetleg? :)
2012. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj a Doktor Proktor Pukipora egy vicces könyv! XD Azt mondanám, hogy látogass meg egy könyvesboltot és ami érdekel, annak olvasd el a hátulját. Hidd el, mindenkinek más tetszhet és így biztosra mehetsz legalább!
2012. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is Potter volt az első nagyobb olvasmányom, de én Stephen Kingre függtem rá. Nem tudom mennyire érdekel a horror (bár nem feltétlenül durvák a művei), de szerintem mindenki megtalálhatja a művei között a neki megfelelőket. :)
2012. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
George R. R. Martin: A tűz és jég dala
2012. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gyűrűk ura, Badó, Bartimeus trilógia. Szerintem ezek tetszenének neked
2012. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszookat! A gyürük urát sajnos nem szeretem,a Bartimaeus első részét elolvastam viszont nem olyan érdekes, a Tüz és a Jég dala hát nem tudom, meg ott van az az Eragon. Az a baj az ilyenekkel hogy nem nagyon szeretem a középkori jellegüeket.Valaki még valami más ötlet?????
2012. dec. 28. 07:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Évszázad trilógia 2. kötet? Ősszel jelent meg.
2012. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál a Darren Shan könyvekhez?:) Szerintem a Vámpír könyvei a legjobbak, de a Démonmester sorozat... na igen *.* Ezek a könyvek amúgy is ilyen 14-15 éves korban a legélvezetesebbek. Csak ajánlani tudom :)
2012. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy különc srác feljegyzései

Zabhegyező


Én utoljára ezeket olvastam (15/L), mindkettő nagyon jó

Amit tudok még ajánlani:


Percy Jackson és az Olümposziak

Kai Meyer: A hullámok gyermekei (trilógia)

Gordon Korman: Sziget!

Gordon Korman: Merülés!

Gordon Korman: Everest!

Douglas A. Adams: Galaxis útikalauz stopposoknak

Karl May: Winnetou

Arthur C. Clark: A város és a csillagok

Jules Verne: Nemo kapitány

Jule Verne: 15 éves kapitány


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, lehet hogy később még írok párat.

Egyébként érdemes böngészni a Merengő fanfiction oldalon is, rengeteg színvonalas írás van, fanfictionök és saját sztorik egyaránt(fanfic.hu/merengo)

2012. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!