Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metro 2033-Metro 2034 fojtatás?

Metro 2033-Metro 2034 fojtatás?

Figyelt kérdés
hello úgy kínoz a kíváncsiság vajon az emberek túl élek a megpróbáltatásokat ? vajon túlélik és ha túlélik akkor mi lesz újra építik a várost vagy elvándorolnak vagy meghalnak és vége a világnak ? ja meg ara lennék kíváncsi mert nem olvastam végig egyiket se csak belekezdtem hogy most 2033 ba a végén most meghalnak a sötétek ? Ja és hogy élte túl Artyom azt hogy a végén belélegezte a sugárzó levegőt ? Köszönöm szépen a válaszokat !

2012. dec. 26. 18:46
 1/3 A kérdező kommentje:
vajon az emberek túl élnek *újra építik a városokat * elnézést a hibákért :)
2012. dec. 26. 19:58
 2/3 Lilith1994 ***** válasza:

Hello!

Szerintem olvasd el mert nagyon jó :) én három nap alatt ki olvastam, és csak az első 30-40 oldal unalmas... és még nem olvastam a folytatást de elvileg az nem Artyomról szól, hanem hunterről és szása bácsiról.

2013. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lilith1994 ***** válasza:
és igen meg halnak, de a végén van egy nagy fordulat olvasd el.... sajnálom hogy meghalnak, kíváncsi lennék hogy te is sajnálnád- e őket vagy sem :)
2013. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!