Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Metró 2034 van olyan jó...

A Metró 2034 van olyan jó mint a metró 2033?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jobb mint a 33, de nekem mind a kettő nagyon tetszett, 2 kedvenc könyvem. :D Bár a 34-ben sokkal több filozofálás van mint a másikban, viszont kevesebb akció van benne, meg rövidebb is. ( a társadalomkritika se olyan jelentős benne, inkább az értékrendekkel foglalkozik) De a 34 jobban ki van dolgozva, szebb a nyelvezete, több karakterrel. Szerintem fantasztikusan jó. (meg az író is nagyon szimpatikus, pár hónapja találkoztam vele :D) Viszont a 34-ben alig szerepel Artyom. Szerintem érdemes elolvasnod. Nálam 10/10-es könyv :) 15L
2012. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első jobb volt, de a második is elég jó! :) Ha tetszett a 33, csak ajánlani tudom!
2012. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Olvastam mindkettőt, nekem a 33 jobban tetszett.

Az első néhány fejezet nem volt valami élménydús, de utána szinte le sem tudtam rakni, mert mindegyik fejezet vége nagyon izgalmasra sikeredett, és nagyon kíváncsi voltam a folytatásra, és csak olvastam és olvastam, nagyon tetszett!


A 34 szerintem nem lett olyan jó, nekem nem tetszett olyan nagyon. (E két könyv körülbelül olyan, mint az Iliász és az Odüsszeia. Az első könyvben itt is egy szálon fut a történet, míg a második könyvben kettőn, stb, lehet bennük több közös pontot is találni.)


A 33 talán azért is tetszett jobban, mert játék is készült belőle. Először a játékot kezdtem el, ekkor még nem is tudtam a könyvről, majd rátaláltam a könyvre, kiderült, hogy a játékmenet során sok hasznos információhoz jut az ember, így elkezdtem olvasni, és nagyon megfogott.


De ajánlom mindkét könyvet, sokkal jobban bejött nekem, mint anno az iskolában feladott kötelező olvasmányok :D

2013. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a 2033 jobb.
2014. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!