Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudd valaki valami jó romantik...

Tudd valaki valami jó romantikus könyvet?

Figyelt kérdés
Anyum szereti a könyveket főleg a romantikát :) és arra gondoltam karácsonyra veszek neki egy könyvet de nem tudom milyent valami izgalmas romantikus könyvet tudtok ajánlani? :)

2012. dec. 18. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy valami romantikus regényt :)
2012. dec. 18. 14:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak pl. a klasszikusok, mint a Jane Eyre, vagy valami Jane Austen, de ha inkább bestsellereket szeret olvasni, akkor ajánlom a Nora Roberts könyveket.

pl: Holdfogyatkozás, Délidő, Azúrkék égbolt, de van pár kifejezetten jó trilógiája pl. a Völgy trilógia, Kulcs trilógia, vagy a kert trilógia, esetleg a Három nővér trilógia.

Vagy ha szeret kosztümös regényeket olvasni, ami mondjuk nem kalsszikus, akkor ott vannak a Kathleen E. Woodiwiss könyvek mikből a Hamu a szélben-t javaslom, vagy a Farkas és a galamb, Egymásnak teremtve ésatöbbi.


Igazából tinikoromban voltam a romantikus könyvekre rábukva, nem tudom kaphatóak-e még ezek :)

2012. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2012. dec. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!