Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet ilyenfajta könyvet...

Lehet ilyenfajta könyvet kapni egy egyszerű könyvesboltban vagy kutatni kell érte? A Pán Pétert milyen kiadásban érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam a Díva című filmet és van abban egy jelenet ahol a főszereplőnő az ágyra dob könyveket amik a múlt századi dívákról szóltak.Ha bemegyek könyvesboltba és az eladónak el motyogom hogy ilyen könyvet szeretnék akkor tud adni vagy ez valami különleges dolog?
2012. dec. 5. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos, hogy akad a múlt századi dívákról, csak keresni kell és nyugodtan merj kérdezősködni, de ha nem tud válaszolni, vagy azt mondja nincs, akkor is nézz körbe, mert én pl nem rég jártam úgy, hogy kérdeztem valamit, azt mondták ilyen nincs, közben volt, ráadásul olyan, mint amit kerestem, sőt jobb:)

a másik kérdésre nem tudok válaszolni, mert egyiket sem olvastam könyven, viszont mindig a régebbit... szerintem:)

2012. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pán Péter: Klasszikusok Fiataloknak sorozat

[link]

2012. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!