Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mii lehetennek a könyvnek a...

Mii lehetennek a könyvnek a címe? Tartalom alul

Figyelt kérdés

Egy 7 éves kislány éjjel furcsa zajokat hall. Ki aakkarja deríteni hogy mi az,de elrabolják egy tigris megmenti.Később már érti az állat nyelvét, tudnak kommunikálni egymással.Amikor a lány 12éves lesz a tigrist lelővik a lány leszúrja a gyilkost.Megtudja hogy a szülei elköltöztek megkeresi őket és boldogan élnek míg meg nem halnak.

(a lány és a tigris izgalmas kalandokat élnek át.)

A címnél leakadtam lécci irjatok cimnek valókat.És írjatok véleményet! Köszi!Elöre is!



2012. nov. 30. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

ez végül is egy mese.

nos pár példa:

- Barátom a tigris

- A tigrisvilág kalandjai

- Én és a tigrisem

- A tigris, az én hősöm

- ...

Sok sikert!

2012. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem mese hanem egy történet es mar bocs de.egy kicsit komolyabb cimre gondoltam.
2012. nov. 30. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

huh, bakker... nem semmi sztori... bizarr... ez mese vagy horror?

el nem tudom képzelni, hogy alakítod a történetet... ennyiből nem is nagyon kaptam kedvet hozzá (ez volt a vélemény-féle, amit megalkotni lehetetlenség ennyiből)


Találó címet pedig nehéz feldobni, amikor az alapkérdésekkel (hol? mikor? főbb karakterek, főbb események, bonyodalmak) sem vagyok tisztában. Nézz szét a könyvespolcodon! Az általad leírt "szinopszis-csökevényhez" hasonló összefoglalókból vajon hány könyvcím született volna meg? :)

Ennyiből én nem fogok tippelgetni... :)


Szerintem ha használhatót akarsz, írj többet, vagy... nevezd el a saját művedet te magad, ha már te alkottad, ne bízd ezt vadidegenekre! (mert feltételezem, a könyv már kész és csak a cím hiányzik...)


Sok sikert!

2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából 11 éves vagyok es ezt almodtam gondoltam nem lehet belőle rossz könyv.Még csak 1 oldalt irtam. Amugy köszi.
2012. nov. 30. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, nekem nagyon megtetszett, így elsőre:) A címnek nem választanék olyan szokványosat, mert már a történet sem mindennapi. Valami elvontabb kifejezés kell találnunk. Ha esetleg elárulnád mi a neve a tigrisnek és a lánynak úgy könnyebb lenne, akkor talán eszembe jutna valami:) És ha valamikor megengednéd, hogy elolvassam, szívesen tenném;)
2012. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.A lány neve Jo a tigrisé pedig Hermész.
2012. dec. 1. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetne 'A Hírnök', mert ugye a görög mitológiában Hermész az istenek hírnöke. De akkor persze úgy kellene alakítanod a történetet, hogy okkal legyen ez a címe.
2012. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez egy tök jo ötlet.Köszi.
2012. dec. 2. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!