Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a könyvnek?

Mi a címe ennek a könyvnek?

Figyelt kérdés
Tegnap a tescoban bóklásztam a könyveknél, és belelapoztam egy szép könyvbe, ami a magyar irodalom nagyjai szerelmeinek történeteiről szól. De elfelejtettem a címét. Mi a címe?

2012. nov. 17. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha ezt szó szerint talán beírtad volna a google-be, ELSŐ találatra kiadja.

[link]

2012. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván kerestem az online könyvesboltokban, de a port.hu-ra éppenséggel PONT nem gondoltam, kedves válaszoló! :) Azért köszönöm.
2012. nov. 17. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Az első válaszoló se a port.hun kereste, hanem a google-on. :)

[link]

2012. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Hiába törölteted a választ, az értő olvasás akkor sem az erősséged.

Kiemelném újból a kedvedért: -GOOGLE-

2012. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Micsoda ősbunküók itt egyesek. Tapasztald GyK-ző vagyok, de néha még én is meglepődöm.


Szerintem Nyáry Krisztinán Így szerettek ők című könyvét keresed.

2012. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm a kedves, kulturált választ!
2012. nov. 18. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mennyiben kulturált válasz, hogy valaki lebunkózza itt azokat, akik segítenek neked, csak felhívják figyelmedet arra, hogy a Google-on keresztül könnyebben megtaláltad volna a választ, mint így, hogy ide kiírtad?

Mi is így találjuk meg a válaszokat a kérdésre.

A te kérdésedre pl. beírtam én is a keresőbe, hogy

"a magyar irodalom nagyjai szerelmeinek története".

És megkaptam azt az oldalt, amit az első válaszoló elküldött neked.


Semmi rosszat nem írt, csak felhívta figyelmedet erre a lehetőségre.

2012. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem én kezdtem a bunkózást. Hülyeségre mg nem lehet kulturált választ adni.


Az igazság az, hogy ha nem tudsz valamit, amit a kérdező sem tud, akkor nem kell fárasztanod magad azzal, hogy feleslegesen guglizgatsz. Majd jön valaki, aki gugli nélkül is tudja. Például én.

Ilyen egyszerű.

2012. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor most boruljunk előtted térdre? Elárulom ezért találták fel a Googlet. Csak sokan képtelenek önállóan használni az agyukat, mikor pedig valaki - jelen esetben én - egész kulturált hangnemben felhívja a figyelmet arra, hogy a saját maga is megtalálja a választ, ha használja a fent nevezett oldalt és egy kicsit megerőlteti magát, rögtön jön a lecseszés, hogy én mit képzelek, mi ez a stílus. Na hát akkor én kérek elnézést, hogy merem azt mondani, hogy talán nem ártana önállóan is gondolkodni...
2012. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Jujj, de frusztrált itt valaki.

Nem, nem kell leborulni előttem, ne röhögtesd ki magad ilyen válaszokkal. De tudtommal ez az oldal arra van, hogy megkérdezzen valamit a embre.

Abban igazad van, hogy sokszor mgkérdeznek olyat, ami a guglin 2 másodperc alatt megkereshető / Mi a paprikás krumpli receptje ?/

De megmondaád, hogy mi a szöszt üssön be a gugliba, ha még azt se tudja, mit keressen ? Ember, gondolkozz már...

2012. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!