Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyvet,...

Ajánlanátok olyan könyvet, ami lázba hoz?

Figyelt kérdés

Mindenféle stílust szeretek, a lényeg, hogy tetszen annyira, hogy ne akarjam letenni. (Ilyesmiket olvasok pl.: Jane Austent könyvek, Leslie L Lawrence, Harry Potter, Trónok Harca, Monte Cristo grófja, Twilight, Üvöltő szelek..stb) a lényeg, hogy izgalmas legyen. Sajnos most sorozatban 4 olyan könyvet sikerüt szereznem, amit untam.

Tudnátok ajánlni valamit?


2012. nov. 28. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem pl bejön a Cassandra palmer sorozat. most olvastam el az elsőt, a Megérint a sötétséget és most fogom kezdeni az Árnyak voncásábant. Nekem tetszik és lázba hoz, de kinek mi:) (Karen Chance)

Jane Austen-t imádom, remélem a Meggyőző érvek-et is olvastad, ne nem akkor ne hagyd ki!

Amúgy van egy hosszú fantasy listám, ha kell, nem olvastam még őket, de mindről igen csak jó kritikákat olvastam. (privát)

2012. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*árnyak vonzásávan
2012. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

b*

bocsi valahogy nem az én napom:D

2012. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Stephen King: Állattemető
2012. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan vámpírosokra gonoltam, mert mostanában a csapból is az folyik. :-) Tetszettek nagyon, de most egy kicsit elég volt belőlük.

Meggyöző érveket olvastam, imádtam, köszi.


Eddigieket köszi, egyebet tudtok ajánlani?

2012. nov. 29. 07:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Frank Herbert könyvei, főleg a Dűne-sorozat (scifi-fantasy)

-A Dűne

-A Dűne messiása

-A Dűne gyermekei

-A Dűne istencsászára

-A Dűne eretnekei

-A Dűne Káptalánház

(ezt a sorozatot nem ő tudta befejezni halála miatt, fia tette meg)

-A Dűne vadászai

-A Dűne homokférgei


De más könyvei is nagyon jók. [link]

2012. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ken Follet- től a Katedrális és a Tű a szénakazalban.


Margaret Mitchell: Elfújta a szél, és ennek folytatása: Alexandra Ripley: Scarlett.


Stephen King: Halálsoron, A remény rabjai (ezek nem a megszokott horror- stílusban íródtak.)


Dan Brown könyvei: Angyalok és démonok, Da Vinci- kód, Digitális erőd, A megtévesztés foka.


Ezek nálam mind a 'letehetetlen' kategóriába tartoznak.

2012. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Neil Gaiman könyvei :) Sosehol, Csillagpor, Amerikai istenek a legjobbak, de a novelláskötetei (Tükör és füst, Törékeny holmik) is nagyon jók. Izgalmas könyvek, kicsit sötét hangulatúak, de van bennük nagyon jó humor is, én még harmadszori-negyedszeri olvasásra is alig bírtam letenni őket :)


Harry Potter fanok még Rick Riordantől szeretik a Percy Jackson és az olimposziak sorozatot, az első rész címe A villámtolvaj (ebből készült 2010-ben az azonos című film is). Bár ez azért eléggé megosztotta a közönséget, egyeseket zavar, hogy "nagyon amerikai". De neked szerintem tetszene (amennyiben bírod a görög mitológiát), mert nagyon izgalmas, szinte minden oldalon van akció, szegény Percyt mindenki ki akarja nyírni :P

2012. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kivettem a könyvtárból a Da Vinci kódot, meg kölcsönkaptam az Elfújta a szél című könyvet. Remélem tetszeni fognak. :-)
2012. dec. 1. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Suzanne Collins Éhezők viadalát ajánlom. Életemben nem olvastam még ilyen jó könyvet, Komolyan, nem tudtam letenni, Anyukám már tiszta ideg volt, hogy egész nap csak olvasok. :)
2012. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!