Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Darren Shan...

Mi a véleményetek Darren Shan munkásságáról? Kedvencek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 22:12
1 2
 1/12 Dorka :)) ***** válasza:
Egyik nagy kedvencem! :) Nagyon jól ír, szuper és izgalmas a történet :) Ajánlom mindenkinek ;)
2012. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen imádom, a legjobb író, a Démonkönyvek zseniálisak. Nagy kedvenceim:)
2012. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagy álmom,hogy egyszer találkozzak vele,megöleljem és elmondjam neki hogy köszönöm hogy megszületett:D
2013. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hm:)


Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 15. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:

# 3 vagyok

Egyébként azt értékelem nagyon Darren Shanban hogy olyan reális marad,annak ellenére hogy fantasyt ír.A tetteknek következménye van,és koránt sem biztos hogy jó.És az sem biztos hogy jóvá lehet tenni.Egész életre elkísérnek bennünket.Semmi sem állandó,és van amikor a bizakodáson kívül nem tehetsz mást.Hiába szeretsz meg valakit,szembesülnöd kell vele hogy egyszer elveszíted,vagy ő téged.Nincs kivétel.

Szóval igen,így kell tanulságos fantasyt írniXD

2013. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Melyek a kedvenceid?
2013. jan. 15. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:

A vámpírkönyvek a kedvenceim,azon belül a Vérszipoly,az Éjszaka szövetségesei,a Hajnal gyilkosai,a Lelkek tava,és az Árnyak ura:) Bár mindet imádom,ezek voltak

A Démonvilágot most olvasom(7.könyv)

Még nem tudnék kedvencet választani mert ugye nem értem a végéig,de azt hiszem Démontolvajt az Áldozatot és a Vérfüredet élveztem a legjobban.

Aztán a Crepsley-sagat is el szeretném olvasni...meg a Kojaszant...meg a Vézna hóhért...meg a Város trilógiát...meg az Árnyak asszonyát...mindent ami Darren Shan:D

2013. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*ezek voltak amiknek a legnagyobb hatása volt rám
2013. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

Hány éves vagy?

2013. jan. 15. 18:45
 10/12 anonim ***** válasza:
17 lány:) Amúgy sokan szeretik a gimiben is ahova járok.Kapásból 5-öt ismerek:)És van egy tanár is:D
2013. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!