Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet ajánlanátok?

Melyik könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olvastatok már olyan könyvet aminek befejezése után úgy gondoltátok bárcsak még ne olvastátok volna el, mert annyira tetszett, hogy jó lett volna átélni újra, úgy hogy még nem tudjátok a végét?


Én ilyen könyveket keresek, végül is minden "evő" vagyok, bármit szívesen olvasok, Talán az ufós és a háborús könyvek nem annyira jönnek be, de Sci-fi is jöhet, romantikus, misztikus, elgondolkodtató, életrajzi regény, fantasy, Thriller, kaland tényleg bármi csak jó legyen.

Már messze nem vagyok tini, de pl szívesen olvastam Harry Pottert is :)


2012. nov. 5. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Jodi Picoult: A nővérem húga vagy a Törékeny. Mindkettő ilyen volt.

Mostanában imádom Isabel Allende könyveit is, de ő spanyolul írt, és nem tudom, megjelentek-e magyarul...

Most épp John Grisham-től olvasok, az is nagyon jó. :)


Amúgy a Harry Pottert én is szeretem, és nagyjából én is "mindenevő" vagyok. :)

2012. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jonathan Stroud - Bartimaeus trilógia

1. Szamarkandi amulett

2. A gólem szeme

3. Ptolemaiosz kapuja

+1 Salamon király gyűrűje (más időben játszódik, de a fsz ugyanaz)

Fantasy regény, varázslókról meg dzsinnekről. Sokat lehet nevetni rajta. A Harry Potterhez hasonlítanám, de sokkal jobb nála, legalább is szerintem. :)

2012. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!