Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. Mit olvassak? SzJG-n kívül,az már 3-szor is meg volt.:D Arra gondoltam, elolvasom a Zabhegyezőt,de anyukámnak nincs meg,nekem meg csak ebook formátumban, de úgy nem az igazi :S

Mondanátok olyanokat,amiket ti olvastatok és nagyon tetszett?



2012. okt. 28. 15:50
 1/8 delfin2000 ***** válasza:
Én ajánlanám a Váratlan utazást,Anne-s könyveket és Jacqueline Wilsontól bármelyik könyvét.Nekem ezek mind nagyon tetszettek.
2012. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az SZJG tagadhatatlanul jó könyvsorozat. Nehéz egy hozzá hasonlóan jó könyvet ajánlani egy 12 évesnek. :)

Azért megpróbálkozom.

Szóval ajánlanám:

Jane Austen regényeit: Büszkeség és Balítélet, Emma (nekem ez a kettő a kedvencem tőle, de a többi regénye is jó)

Szabó Magdától az Abigél-t. (egy kis magyar ^^)

William Golding: A legyek ura (Én többször is kiolvastam régebben)

Ann Brashares: Négyen egy gatyában

Állítólag Celia Rees regényei is nagyon jók, bár tőle még sajnos nem olvastam. :)

2012. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hüvös Völgyi suli


Nagyon klassz kis könyv,és majdnem hasonlít a SzJG-hez..:)

2012. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak! 2. válaszoló: Az Abigélt olvastam,nekem nagyon tetszett,a Négyen egy gatyában-t pedig filmen láttam,nem tudtam,hogy van belőle könyv:D
2012. okt. 28. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Az SzJG-t, és az Abigélt is olvastam!

Próbálkozz mag ezekkel:

-Egy régimódi lány

-Emlékek őre


12/L

2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :):):)
2012. okt. 30. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Jane Eyre-t(Charlotte Bronte regénye) olvastam ennyi idősen. Nagyon tetszett,és utána rögtön "rákaptam" az ilyen típusú regényekre. Olvasd el te is :)
2013. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet hogy megveszem és elolvasom :)
2013. jan. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!