Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó könyvet ajánlotok?...

Milyen jó könyvet ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valamilyen jó horrort, pszichothrillert vagy thrillert keresek. Stephen Kinget ismerem és szeretem is. Tőle is leírhatnátok a kedvenceteket.:)
2012. okt. 10. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Darren Shan művei. H P Lovecraft, illetve van egy clive barkernek is. Utolsó 2 novellás kötett. De pont ezért jók.
2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 foszfor ***** válasza:

Kiáltás az éjszakában Mary Higgins Clark

Tégy úgy mintha nem látnád Mary Higgins Clark

És még ajánlok tőle könyveket amik bár krimik, de Mary HIggins Clarkot tartják a feszültség teremtés nagymesterének (krimik terén)

És még talán az Álmatlanság meg a Rémálom a vonaton

:D

2012. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem Stephen Kinget, 2 könyvet olvastam eddig tőle a CUJO-t és a CARRIE-t. Ezek nagyon tetszettek. :)

De filmben láttam az Állattemetőt, ami nagyon egyszerűen hihetetlen volt. Könyve mondjuk biztos jobb, ajánlom hogy ha még nem olvastad akkor olvasd el ;)


Olvastam még Nevada Barr : 13 és fél című könyvét ami nagyon lesokkolt, máig kedvenceim közé tartozik, ez egy pszichotriller. Nagyon durva, imádtam.!! :)

2012. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én most olvasom a 2.könyvemet Stephen Kingtől és az első pont az Állattemető volt:D Most pedig a Borzalmak Városát olvasom.

Köszönöm a válaszokat:)

2012. okt. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!