Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszene? Mit gondoltok...

Nektek tetszene? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Van egy sztorim. Pontosabban azt szertném vele sugallani hogy senki sem tökéletes mindenki még a diplomás nagyhatalmak is követtek el hibákat . Mindezt egy gyilkossági nyomozáson és egy könnyebb "lávsztorin" elvezetve. A főszereplőről is sok rossz dolog derül ki de úgy érzem hogy azok szemében akik eddig olvasták a kéziratot mindenkinek szimpatikus maradt.

Ja igen. És arról a névről hogy Stana Thompson, mit gondoltok? Illene egy kemény ügyésznőhöz?



2012. okt. 28. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírom a krimiket,úgyhogy biztos vagyok benne,hogy jó lenne a sztori:)

Nem tudom,12 éves vagyok,de nekem a Stana nem cseng olyan jól... Jean,Abigail,Renée, ezek nekem jobban tetszenek...:)

2012. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is 12 vagyok :)
2012. okt. 28. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Óóó...értem:)

Amúgy gratulálok,nekem tényleg tetszene:)

2012. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. okt. 28. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy: Veszélyes kiírni ide bármit is. Vagy egyáltaén az internetre. Szóval azért az interneten való részletek publikásába ne kezdj!

Kettő: Igen, nekem is tetszik. Tizenkét éves vagy? Akkor egy jó tanács: ne akarj túl lenni a részleteken. Nyugodtan napokat is tölthetsz egy-egy oldallal, mert 12 évesen egy ilyen könyvet jól megírni... na sztem akkor lehetne a tied a Világ Legjobb Szerzője Díj Mindörökre :P Oké, ilyen díj nincs, ezzel csak azt akarom mondani, hogy sok sikert, drukkolok neked. Amúgy a Stana nem jó, de az Abigail jó lenne!

2012. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

sokat töltök írással. Újragondolom a dolgokat.Sok év alatt alakult odáig a sztori hogy biztos vagyok benne hogy a főszereplőm nem tökéletes hanem bunkó flegma meg ilyesmi de vicces néha komoly érezni is tud néhanapján és azt gondolom hogy egy összetett karakter. :)

Ha érdekel az első fejezet szívesen elküldöm de csak facebookon tudom mert ide nem engedi bemásolni :)

2012. okt. 29. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon klassz, érdemes elkezdeni, és sok sikert kívánok hozzá!:)

Amúgy szerintem sem jó ez a Stana, nekem először a Heather, a Grace, a Debora, meg a Taylor jutott eszembe. A Thompson viszont jó.:)

Még egyszer, sok sikert!:)

2012. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég kemény fába vágtad a fejszédet így 12 évesen, de ha sikerül megírnod, nagyon ügyes vagy. Mindenesetre eléggé otthon kell lenned a jogi viágban, hogy egy ilyet hihetően meg tudj írni. Remélem, van, aki segít ebben.

Sok sikert az íráshoz, és én kíváncsi lennék az eddigi részre. Szeretem a krimiket :)

2012. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek hogy időt szakítotok a válaszra!

Utolsó: Ha kíváncsi vagy az első részre akkor írj privit megadom a facebook nevemet és akkor ott el tudom küldeni :)

2012. okt. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!