Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a kedvenc része az...

Kinek mi a kedvenc része az SZJG 5-ben?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor megtörténik a CSODA!:D Az a kedvencem, meg amikor Reni teljesen összezuhan, és a visszatérés (az életbe) folyamata. De az egész könyv nagyon klassz, ez a kedvenc részem.:) És Neked mi a kedvenc részed?:)
2012. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor Cortez piszkálja Renit..meg amikor fél 11kor elment hozzá és beszélgettek...szóval kb az összes cortez-renis rész..kivéve október 31-től december 19ig...azután meg december 20 és utána lévő Cortezes(főleg amikor amikor a téli szünet után először találkoznak reggel...meg amikor kinga beárulja hogy reni lelkét pátyolgatta Cortez meg mondta hoy ha valami baj van akkor neki szóljon)

szóval szinte az egész kötet :)) <3

2012. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Szétesni könnyű és önmarcangoló életet élni sem nehéz a sírásról már nem is beszélve.De kihúzni magunkat és túllépni a hibán?Na ez az ami nagyon kemény meló de nagyon megéri."

Ez az egyik a másik meg dec.20

2012. okt. 3. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor moziban vannak négyen... Meg amikor óráról kiküldik őket, és ott vannak Máday irodájába...Amikor az osztály az állatkertben van...Nekem a hét után ez a kedvenc részem:) (a dec. 20-at kihagytam!)
2012. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az egész :$
2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor Renit Cortez piszkála Jérommal:))

Amikor kiküldi Vladár négyüket az óráról,Cortez piszkálja Renit,beszélgetnek este,hajnalban,fél 11-kor Cortez Reniékhez megy,az ablak amikor betörik...és dec.20 és utána is az összes!!!

2012. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem az, amikor Reni újra talpra áll :)
2012. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanazok mint amit a 6. válaszoló írt! :)
2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!