Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A 8. Szent Johanna Gimiben...

A 8. Szent Johanna Gimiben szerintetek mik lesznek?

Figyelt kérdés
Hogy fog folytatódni? Hogy lesz vége? Happy end vagy nem? Mik lesznek benne? Vélemények , ötletek, minden jöhet! :D (én speciel drukkolok, hogy Happy End legyen Cortez+Reni) A válaszokat előre is köszi! :)
2012. szept. 29. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
áhh egy újjab rajongó. én is az vagyok. de nagyon. Laura azt mondta szó lesz benne Arnoldról és Vikiről is. olvastad 7.részt? ügye abban az van hogy reni ösztöndíjat kap a párizsba. tuti lesz ebből egy vita hogy menjen vagy ne szerintem. tuti hogy happy end lesz (legalábbis én így gondolom)
2012. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chrishu ***** válasza:
Az ami pár kérdéssel ezelőtt volt
2012. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg minden nap felvetődik majd ez a kérdés? :)

ne vegyétek zokon, de ez kezd egy kicsit idegesítővé válni és mire elérkezik az a bizonyos február, ti is tisztára becsavarodtok :))))


Csak úgy megjegyezném, hogy az író azért említ annyi könyvet a sztoriban, hogy kedvet csináljon nektek az olvasáshoz, szóval ha már nem bírtok magatokkal, elővehetnétek mondjuk a Jane Eyre-t, egy kis klasszikus romantika sosem árt, vagy a Bridget Jones könyveket (akinek nem inge, termsézetesen ne vegye magára).


Egyébként meg ha már végképp elveszett minden remény, szerintem írjátok le röviden, ti mit szeretnétek a folytatásban és mutogassátok meg egymásnak. Nem konkrét regényekre gondolok, pár mondat egy-egy cselekményszálra, bár az sem baj, ha elszabadul a fantáziátok. Lekötnétek magatokat és a végén még kibukna, hogy valamelyikötök a következő Leiner Laura. A Szent Johanna Gimi jó, de nem egy Victor Hugo-féle irodalmi remekmű, elhihetitek, ti is rittyenthettek ám olyat :)

De legalább is lenne lényegi megbeszélnivalótok. :)


Jótanácsnak szántam :)

2012. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, én már el is kezdtem egy krimit (Fekete zongora) de azért kíváncsi voltam :DD
2012. szept. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!