Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mitől olyan jó a twilight?

Mitől olyan jó a twilight?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, mit tapasztaltam én, amikor olvastam.

Mikor még nem volt ez a nagy felhajtás körülötte, mert a film is kb. akkor jött ki, amikor már elolvastam. Valamiféle fura függőséget okozott egy ugyanolyan kapcsolat után, ahol annyira törődnek, vigyáznak egymásra. És ez azért volt, mert se itthon, se suliban nem kaptam annyi figyelmet és mivel csak itt elégíthettem ki a "függőséget", muszáj volt olvasnom.

Nem azt mondom, hogy főleg a reményvesztett lúzerek rajonganak érte, de valamilyen szinten, ha megfigyeljük, mennyire eltárgyilagosodik a világunk, az ember tényleg csak sóvároghat, legalábbis a szerencsétlenebbik. Bella pedig pont ilyen személy, ezért valaki, könnyen magára ismer benne.

Persze ez azon kívül esik, hogy egy borzasztóan irritáló, minden érzelmet nélkülöző karakter. Ahogy a többi is.

Én ma sem vagyok ellene, néha jó visszagondolni a nyárra, amikor többször ledaráltam, de fiatalság naivság.

2012. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.

Nagyon könnyű a főszereplő helyébe képzelni magad, mert kicsit olyan semmilyen Bella, külsőre meg a lehető legátlagosabb.

Azon kívül megvalósítja minden nő (vagy ember) álmát azzal h megtalálja az igaz szerelmét, aki tökéletes megjelenésű, gazdag, okos, elmondhatatlanul hűséges :D , beházasodik a világ legtökéletesebb családjába, gyermekük is születik, és még csak azzal sem fejezhetjük be h Boldogan élnek míg meg nem halnak, mert örök életre tesz szert... Perfect

Mivel a jó oldalát kérdezted csak arra válaszoltam, h mitől rossz arról is tudnék XD nem keveset.

2012. szept. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 essz terr ***** válasza:
egyet értek az előttem szólókkal,pont most olvasom az egyeset,már a végénél járok és egyszerűen beleélem magam a történetbe,mindeninek tudom ajánlani különböző okok miatt pl.ha valaki romantikus könyvet keres,esetleg humorosat igaz nincs benne sok de ha van az intelligens humor nem az amitől a fejed fogod... szóval nem egy olyan agyrohasztó hülyeség amire mindenki rákapott hanem egyszerűen jó.
2012. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ZMHase ***** válasza:
Mert az olvasohoz szól és olyan mintha te is ott lenél!Izgalmas mégis szomoru!
2012. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért olvastam el, hogy megtudjam, mit esznek rajta mások. Meg kell mondanom, hogy teljesen függő lettem, azóta minden nap olvasok némi fanfictiont is, mert nem bírok ki egy napot sem Twilight nélkül.


Az "örök szerelem", "örök barátság" ábrázolása és a fennkölt stílus mind nagyon tetszettek nekem a könyvben. Nem akarok kitérni a részletekre, de meg kell mondanom, hogy nagyon sokat köszönhetek a Twilight-nak.

2012. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!