Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Twilight első kötetében mi...

A Twilight első kötetében mi történik, amikor Jacob és Billy meglátogatják Belláékat a 12. fejezetben?

Figyelt kérdés
Kölcsönbe kaptam a könyvet, és olvasás közben jöttem rá a bosszantó tényre, hogy a 240. oldal után újra a 225. jön, elmegy újra a 240-ig aztán a 257. lapra következik, amikor már Bella Edwarddal tart valamerre a lány öreg furgonjával. Ha valaki el tudná mondani a kettő között történteket ("-Mi újság? Hogy vagy? -lépett a hátam mögé Jacob" az utolsó ami megvan abból a jelenetből) azért nagyon hálás lennék. Köszönöm előre is!

2012. aug. 27. 17:47
 1/1 öhhhhhhhh ***** válasza:

ha jól emlékszem ez az a rész, ahol visznek valami halpácot, a változatosság kedvéért esik az eső, és Billy figyelmezteti Bellát Edwardékkal kapcoslatban (persze csak burkoltan)

de inkább küldök egy pdf-es verziót, a 112. oldalon kezdődik a 12es fejezet, hogy elolvashasd:) [link]

2012. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!