Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani jó fantasy...

Tudnátok ajánlani jó fantasy könyveket?

Figyelt kérdés

Főleg olyanokat szeretem, amelyeknek ilyen varázslatos világban játszódnak és kissé ilyen középkorias hangulatuk van. Pl:

A tűz és jég dala sorozat

Harry Potter

Eragon


Meg még az lenne a kérdésem, hogy a Dragonlance krónikákat érdemes lenne elkezdenem?


2012. szept. 15. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

L. J. Smith - Vámpírnaplók

Suzanne Selfors - Mentsük meg Júliát

Elizabeth Chandler - Akit egy angyal megcsókolt

Stephenie Meyer - Twilight

Stephenie Meyer, Meg Cabot, Kim Harrison, Michele Jaffe, Lauren Myracle - Pokoli báléjszakák

Alyson Noel(két pötty van az e betűn,nem tudom hogyan kell pöttyöt rakni...:S)- Evermore, Blue Moon, Shadowland

Claudia Gray - Evernight, Stargazer, Hourglass


Én ezeket ajánlom, de ha meguntad a fantasy-t akkor olvasd el a Szent Johanna Gimi sorozatot, ami durván jó :D

13/L

2012. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Igen a Dragonlance-t Érdemes elolvasni

És amit még ajánlok a A.R. Salvatore-tól.

Egyébként az elöbbihez a Vámpírnaplók tényleg jó viszont a Szent Johanna Gimi nagyon uncsi.

12/L

2014. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja és hát a Gyűrűk ura ami kötelező a fantasy fanoknak.
2014. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!