Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok javasolni címeket a...

Tudnátok javasolni címeket a könyvemhez?

Figyelt kérdés
Egy tinilányról szól aki randizgat, éli bonyolult életét, aztán minden rosszra fordul, iszik és drogozik, szexel, piercingje és tetoválása lesz. A végén öngyilkos lesz. Tulajdonképpen kalandtörtének tiniknek és más korosztályoknak is, de belekalauzolja az embereket abba is miért csinálnak a tinik annyi hülyeséget szóval piszchológia is egy kicsit. Mi legyen a címe???
2012. szept. 4. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Az élet megoldhatatlan gondjai



Mindenesetre én a helyedben nem öltem volna meg a főhőst mert ,ha sikeres a könyv akkor ennyi volt. Pukkant egyet majd puffan mert meghal a főhős nincs ki tovább vigye a történetet. Mindenképpen megmenteném ,hogy normál életet élhessen így lehetne a címe:

Megjártam a poklot.

2012. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is mentsd meg a főhősnőt, de ne rózsaszínen, hogy boldog amíg meg nem, csak épphogy túlélje. Ha muszáj valakinek meghalnia, az legyen a barátnője, a haverja, aki belerángatta. A címe lehetne Út a pokolba, az szerintem jobban hangzik, mint a "megjártam a poklot".
2012. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meghal benne az öccse.
2012. szept. 4. 19:54
 4/10 halibel ***** válasza:

A javíthatatlan

A pokol árnyai

Randevú a halállal

Kilátástalanság

Öreg kislány

Pillangó a pokolban(régen a kvákat pillangóknak hívták, vagy éjjeli lepkéknek)

A romlás útja

Belehaltam az életbe

Párnák közt haltam

Belűl halott, kívül még él

Megszívtam, szó szerint


Hirtelen ennyi, szerintem a legjobb a Randevú a halállal :D

2012. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Meghal benne az öccse"

Az jó! Pont elég szerintem, nem kell még a főhősnek is. Általában pozitívabb, ha feláll, üzend azt a tiniknek, hogy mindenhonnét van kiút, csak elég bátornak kell lenni, hogy megkeressük. (második voltam)

2012. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Majdnem halál

Egy tini romlása

Xy ( a főszereplőd neve)


Nekem ez jutott eszembe, és szerintem is mentsd meg a főhősöd! :)

2012. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megvalósult alkonyat
2012. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy öszinte legyek... életrajzot írok:D a sajátomat:D állnevet majd kitalálok...
2012. szept. 6. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom meg ne öld magad :D Najó viccet félretéve , Tébolyult idők.
2012. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se haljon meg a főhős, akkor lehetne a címe: "Túlélni az életet" vagy "Túlélni a kamaszkort".
2012. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!