Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éveseknek ajánljátok az...

Hány éveseknek ajánljátok az Evernight, Evermore és a Pokoli Báléjszakákat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 16:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mert egy mondatból sok mindent megtudsz rólam, kis butus.

Az Evernight meg értelmetlen, Isten óvjon, hogy még egyszer a kezembe akadjon.

Kétségtelen, hogy tudnák jobbat írni... Nem lenne nehéz.

Jah és legyetek szívesek ezért most jól lepontozni.

2009. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
És miért gagyi?
2009. júl. 28. 21:59
 13/22 anonim válasza:

Az Evermoret most készülök megvenni.Arról szól hogy van egy 16 éves lány akinek a szülei és húga egy autóbalesetben meghalnak,csak ő éli túl.A baleset után azonban az egész élete megváltozik,mert látni fogja az emberek auráját,és ha megérinti őket,olvas a gondolataikban.Aztán új suliba érkezik,mindenki csodabogárnak tartja mert fél az emberek érintkezésétől,nehogy kiderüljön milyen képességekel rendelkezik.Aztán találkozik egy jóképű fiúval Damennel,akinek nem látja az auráját és nem hallja gondolatait,és ez egyre közelebb viszi őket egymáshoz.Damennek pedig rengeteg különös titka van...

Amúgy sokan mondják hogy hasonlít a twilighthoz,de amúgy csak az eleje ,aztán teljesen más,meg itt nincsenek vámpírok sem, teljesen máshogy fog kibontakozni a történet,ennek a könyvnek lesz a folytatása a bluemoon,majd a shadowland,de ezek még nem jelentek meg magyarul.

2009. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Hát már ez amit leirtál nagyon hasonlít a twilighthoz.

Köszi

2009. aug. 17. 17:17
 15/22 anonim válasza:

Szivesen.Igen,hasonlít,de ha belegondolzs,mégsem,mert ez nem vámpírokról szól:DxDÉs teljesen más lesz a vége, mint a twilightnak...Meg fogsz lepődni!!Szal nem teljesen ugyanaz...

Előző válaszoló vtam^^

2009. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nos én az első kettőt olvastam és szerintem hiába van rá 16-os korhatár írva 16 éven aluliak is elolvashatják nyugo

tan tetszeni fog az biztos:D amúgy meg én is csak 15 vagyok XD

2009. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. aug. 27. 14:29
 18/22 anonim válasza:

Nekem megvan, De még nem volt időm elolvasni mert 11 évesen elkezdtem még 1 könyvet és nemrég lettem 12, de már 11 évesen is megvolt:)



Fordul a kocka. Rajtad a sorS!

A családból egyedül Ever élte túl a szörnyû balesetet. A lány arra eszmél a kórházban, hogy látja az emberek auráját, hallja a gondolataikat és egyetlen érintésbõl kiolvassa élettörténetüket. Egy másik városba, új iskolába, idegen társak közé kényszerül. Retteg minden érintkezéstõl, nehogy fény derüljön különös adottságaira, így aztán hamarosan ki is közösítik, mint afféle magának való csodabogarat. Aztán egy napon Damen mellé sodorja a sors szeszélye. Ever döbbenten észleli, hogy nem látja a fiú auráját, nem hallja a gondolatait, és hiába érinti meg, Damen õrzi titkait. Márpedig titka rengeteg van.

Valaki megpróbálja megölni Evert.

Mi köze az ármányhoz Damennek? Mióta jár a fiú a fény és a sötétség határvonalán? Mitõl olyan sorsszerû a köztük kibontakozó szerelem? Tudd meg a titkukat! Örökké emlékezni fogsz rá.

2010. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16 fölött. Bár nem folyik benne a vér, komoly dolgokat boncolgat az emberi kapcsolatokról. Hát ezért. A 13 évesek olvassanak még Meg Cabot és Ros Asquith könyveket!
2010. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én már 11 évesen majdnem midnet kiolvatsam, de inkább 12!Szeritnem midnegyik nagyon jó, csak a Pokoli báléjszakák kicsit rövid részletekből áll:(.De én midnet imádtam.
2010. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!