Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az assassin's creed könyvek...

Az assassin's creed könyvek hogy vannak sorban?

Figyelt kérdés
Melyik az első, második, stb.?
2012. aug. 25. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Assassin's Creed : Reneszánsz (Első könyv, az Assassin's Creed 2-t dolgozza fel Ezio történetét)

Assassin's Creed : Testvériség (Ez is Ezioval kapcsolatos)

Assassin's Creed : A titkos keresztes háború (Assassin's Creed 1, Altair főszerepben)

Assassin's Creed: Jelenések


Én így találtam a neten.

2012. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Titkos keresztes háború. Ez Altairról szól.


Reneszánsz, Testvériség, Jelenések. Ez Ezioról.


Forsaken (Elhagyatott, Cserbenhagyott, nem tudom még, mi lesz a neve). Ez Connorról fog szólni, de még nem jött ki.

2012. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legelső hozzászólónak van igaza.Nekem megvan az első három és a szereplők előti oldalon írja,hogy:" A történet folytatódik az ASSASSIN'S CREED:..........című kötetben!"
2012. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem megvan mind és úgy van hogy

Titkos keresztes háború VAGY Reneszánsz

ha a Titkost olvastad akkor a Reneszánsz

De ha a Reneszánszal kezdted akkor a Testvériség

Majd a Jelenések

és a Forsaken

A Tikos keresztes háborút mind1 mikor olvasod el az csak egy + könyv(játékban az első játékot dolgozza fel szóval össze-vissza vannak)

2012. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Titkos Keresztes Háború inkább jön a Jelenések előtt, mert ott azzal kezdődik a prológus, hogy Ezio Konstantinápolyba megy... De ami a tartalmát illeti, mindegy... Időben a többi előtt játszódik, aztán Reneszánsz, Testvériség, Jelenések, és a Forsaken
2013. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak bele-bele olvasgattam a reneszánsz és a testvériség elejébe, de pár dolog már eltér a játék történetétől. El fogom olvasni, mert így is nagyon érdekel, de szerintem kicsit nehezebben veszi be az ember gyomra, mivel úgy gondolom, hogy Desmond történet szála mindenképp összefonódik Altairral, Ezioval és Conorral. Desmond történetének hiánya viszont sokat változtat a történeten és rengeteg információt nem kap meg az olvasó.
2014. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ScatteredCracker10 válasza:

1.Reneszánsz

2.Testvériség

+1.Titkos keresztes háború

3.Forsaken

4.Jelenések

5.Árulás

6.Fekete lobogó

7.Egység

8.Alvilág

2016. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!