Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok a "Csatárlánc"...

Olvastátok a "Csatárlánc" című könyvet Bukowskytól? Hogy élhette azt bárki is túl, amiről írtak benne?

Figyelt kérdés
Nagyon jó könyv, és nagyon hiteles, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ebbe nincs történelemhamisítás, csúsztatás meg hazudozás.

2012. aug. 21. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam, viszont köszönöm az ajánlást :)

Szeretem a háborús könyveket és a leírást elolvasva felkeltette az érdeklődésemet. Esetleg kifejtenéd egy kicsit jobban a te véleményedet róla?

2012. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen! A szovjet-finn háborúról szól, ez alkalommal egy szovjet vöröskatona szemével. Nem azzal a tipikus zabrálós, civileket legyilkolós szemétláda, hanem egy emberséges, tisztességes szovjet katona, aki még az NKVD-vel is szembeszállt "minden mindegy" alapon. Elképesztő, hogy testközelből miket tapasztalt meg, rettenetesebb mint a mai horrorfilmek.
2012. aug. 22. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, el fogom olvasni! :)
2012. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Retekszisz ***** válasza:
Persze, hogy remekmű, hiszen Bukowsky.
2012. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Retekszisz ***** válasza:
Elnézést, rám ragadt a hibád: Bukowski :D
2012. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!