Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fiúk, lányok, Ti szerettek...

Fiúk, lányok, Ti szerettek regényeket olvasni?

Figyelt kérdés
Ha igen,légyszives írjátok le,hogy milyen témájú könyvek érdekelnek.Ja,és kort is írjatok.Köszi

2012. aug. 21. 15:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
12 éves leszek, és nekem nagyon tetszett A Pál utcai fiúk :)
2012. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek:

Ifjúságit, Fantasyt, sci-fit, történelmit, dokumentumot, romantikusat... egyedül a riportokat nem szeretem! Kalandregényt, meséket, indiánosat, olvastam Verne-összesét, Wilburt Smith-et, vámpíros könyveket... nekem minden jöhet ami jó!

15/L

2012. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szeretek. Wilbur Smith, John Jakes, Noah Gordon, Charles Dickens, Alexandre Dumas, Robert Merle, Jeff Lindsay, néhány Stephen King... Van egy kisebb könyvtáram :)

27/F

2012. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Történelmit, háborúsat, kalandregényt, krimit, thrillert szoktam főleg. De mindenfélét elolvasok, kivéve az ilyen (szerintem) unalmas lánykönyveket, mint Twilight, SZJG. stb... Ja meg, amiben a romantika áll a középpontban, azt sem bírom.

15/L

2012. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 halibel ***** válasza:

Igen. A komolyabb műveket szeretem, mint

Orwell: Állatfarm

Orwell: 1984

Murakami Haruki alkotásai

A nap szerelmese, Aranyecset (Munkácsy élete)

Garp szerint a világ

100 év magány

13L

2012. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 halibel ***** válasza:
Ja, meg imádom Robin Cook orvoskrimijeit, az összeset olvastam.
2012. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én nagyon szeretek olvasni. A kötelezők nem igazán tudnak foglalkoztatni, a régimódi írás nem jön be.

A kedvenceim a fantasy könyvek és a vámpírregények. Persze, ez a divat most, de nem lényeg. Illetve még szeretem a sci-fi, bűnügyi könyveket. A romantikusak nem tetszenek.


17éves lány

2012. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ja és amiket szeretek olvasni, az leginkább Vöröspöttyös könyvek, és Gena Showalter kötetek.

17L

2012. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Leginkább a krimik, drámák és a szépirodalmi művek állnak hozzám közel, de valójában mindenevő vagyok, nagyjából úgy vagyok vele, hogy ha jól írták meg, a téma mellékes. Nagyon szeretek olvasni, de mondjuk az ifjúsági regényekkel, és a vámpírkönyvekkel ki lehet üldözni a világból, nekem ezek túl egyformák, ahogyan meg vannak írva. A kedvenc íróm Kurt Vonnegut, tőle bármi jöhet és a kedvenc könyveim: Millenium trilógia, A mesterlövész, Üvöltő szelek, Komfortos mennyország, és ezt még hosszan sorolhatnám. :) 14/L
2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Naná, hogy szeretek. Általában jöhet minden, Jane Austentól kezdve a Bronte nővéreken keresztül a Pöttyös könyvekig, ha jó.

Javíthatatlan romantikus vagyok, így kell néha az is. Azonban nem vetem a fantasyt sem, a A gyűrűk ura trilógia nagy kedvencem. Jöhet Stephen King, Agatha Christie, Nora Robert, Oscar Wilde, vagy akár Orwell.


17/l

2012. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!