Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta mar valaki ezeket a...

Serenity-cica kérdése:

Olvasta mar valaki ezeket a konyveket? Vagy mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés

a regies konyveket nem szeretem. de pl. vavyan fable legujabb konyven kivul az osszes muvet olvastam. meg meg sok masikat is. :-)

Kresley Cole - Vámpírharc

Muller Peter - Apro irasok

Muller Peter - Benso mosoly

Muller Peter - Boldogsag

Nemere István - Az egyiptomi mágus

Nemere István - Egyiptom titkai

Nemere István - Sárkánysimogatók

Nemere István - Szép lövés volt, drágám

Nemere István - Titkok könyve

Nemere István - Új titkok könyve

Kiss Adam - Szutyio



2012. aug. 21. 00:14
 1/6 anonim válasza:

Szent Johanna Gimi!!!!!!!!!! lányoknak, fiúknak, időseknek, gyerekeknek, felnőtteknek, MINDENKINEK!!!


Esetleg Fábián Janka- Emma szerelme, Emma fiai, Emma lánya. Bár 1878-2000 játszódik, nagyon jó!!!

2012. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Gena Showalter - Éjsötét vágyak

Gena Showalter - Éjsötét csók

Gena Showalter - Éjsötét bosszú

Gena Showalter - Éjsötét hangok

2012. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szent johanna gimi 1-2-3-4-5. reszet most vettem meg pont :-) a tobbit meg koszonom azokat is megnezem. most pont stephen kinget olvasok.
2012. aug. 21. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offolásért de mi az a Szent Johanna Gimi??Tudom hogy egy könyv :D,de azon belül?
2012. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez egy tiniregeny. meg en sem olvastam, csak megvettem. stephen kinget kiolvasom, aztan kezdek bele abba :-)
2012. aug. 22. 13:48
 6/6 anonim válasza:
A Szent Johanna Gimi Renirol szól meg az osztályáról ,aki francia tagozatos suliba jár..... nekem nagyon bejott és imádom :) mindenkinek csak ajánlani tudom ... nem lehet letenni :) ez a konyv egy jó választás :D
2012. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!