Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok és én is szeretné...

Lucky04 kérdése:

Könyvet írok és én is szeretnék napösszegzést ami a Szent Johanna Gimiben van, de nem akarok koppintani, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

csinálhatsz hasonlót mondjuk, hogy a végére beírod pl.:

a jó dolgok ma:

a rossz dolgok ma:

stb... vagy valami ilyesmi.szerintem a pontozás lenne koppintás.

2012. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek a pontozás az tényleg durva koppintás lenne, legalábbis a többiek szerint mindenképp, akik megszállott szentjohanna gimisek. Ha ezt kihagyod ,akkor már nem lehet nagy baj
2012. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
56%

Hahó! Azt írtad, könyvet írsz. Te! Nem mások.

Mivel a te könyved, a te ötleteid legyenek benne, ne másoké.

Nem bunkóságból mondom.

2012. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de inkább nem lesz napösszegzés.
2012. aug. 21. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Jótól lopni nem bűn, ha szeretik azt a Szent Johanna Gimi könyveket, és hasonló témában írsz, akkor biztos hogy a pontozásért nem fogják a fejedet venni, mondok egy példát.


Én nem vagyok nagyon gyakorlott könyvolvasó, viszont annál inkább érdekelnek a videó játékok. (Talán azért mert nem érzem elég érdekesen a való világot, de ez most mindegy is). Ha van egy nagyobb játékcím, amiben van valami jó/ötletes dolog(példának okáért van benne valami olyan ellenfél amit még más játékban nem láttam, vagy egy olyan szereplő akit nagyon megszeretek, stb), akkor azt szívesen látnám másik játékban is, nem haragudnék azért, ha abból a játékból ellopnák, az ötletesen kitalált, sárkány-disznó-vérfarkas szörnyet(Csak példának :) ), és egy másik játékban látnám. De ha kicsit átalakítod a dolgokat, hogy ne úgy legyenek, mint abban a bizonyos könyvben, akkor is sikered lehet vele.

2012. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a Szent Johanna Gimi, hogy pl.:Gimibe játszódik E/1 személyként írja le.stb.?
2012. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen ugyanis ez a könyv inspirált. Habár a könyvem főszereplője még csak 7. osztályos. Amúgy a főszereplő menő, nem tanul jól, nem olvas és van benne egy kis fantazi is.
2012. aug. 30. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha szükségét érzed, írd bele. Ne úgy közelíts a regényedhez, hogy mire ne hasonlítson, úgy írd, ahogy kipattan belőled...

hiányolod a napösszegzést? Akkor ne hagyd ki... egyszer csak azon kapod magad, hogy jobb ötleted is van :))

egyébként mi a szösz az a Szent Johanna Gimi és a napösszegzés? :))))

2012. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!