Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írnék. Mi legyen a téma?

Könyvet írnék. Mi legyen a téma?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Majd akkor kezdj el könyvet írni, ha megfogalmazódott benned egy jó ötlet, amit át szeretnél adni másoknak.
2012. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a véleményt. Ha ezt meg kell kérdezned, akkor még nem jött el az ideje, hogy könyvet írj.
2012. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én szívesen olvasnék a rózsaszín tengeri sünök párzási szokásairól a Japán tengeren, a rádióaktív szennyeződés befolyása alatt.

Sajnos erre nem találtam még kiadványt. hálás lennék köszönöm.

Egy hobbi tenger zooológus.

2012. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 chrishu ***** válasza:
100%
Írjál két tonna lócitrom szerelméről... Ha adnánk is ötletet az lopás lenne szóval ha pl ideírna valaki olyan történetet ami tetszik neked megírnád, híres lennél akkor nem biztos, hogy bele tudnál abba nyugodni, hogy ez nem a te ötleted. Szóval találj ki valamit.
2012. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előbbieknek. Csak akkor láss neki ha egy történet már többé kevésbé megvan a fejedben. Ez a legfontosabb és legalapvetőbb rész: kitalálni a sztorit.

Amúgy ez kész! egyre jobb kérdések jelennek meg a gyak.-on :D

2012. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hééé!!

Miért diszlájkoltad a válaszomat?

Kérdeztél én válaszoltam!

Oké oké, legyen valami lektűr téma is értem én!

Olyan kevés könyv van vámpír szerelmi háromszögről.

2012. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem így gondoltam hanem ugy h pl romantikus vagy horror vagy egyéb témakor.szoval jol esne ha nem basznatok le
2012. szept. 10. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem b*szott le senki.

Ez építő kritika. Ha nem tudod hogy hol állsz hogyan segítsünk?

Én szeretem Rejtőt, örülnék ha lenne egy harmadik könyv is Csülökkel és a Török Szultánnal. Imádom a Török Szultánt.

2012. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!