Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves korban lehet egy...

Hány éves korban lehet egy angol könyvet úgy elolvasni hogy értsen is belőle valamit az ember (Itt Stephanie Meyer-Eclipse könyvére gondoltam)?

Figyelt kérdés
15 leszek lassan, és érdekel a történet folytatása.az első2 regény olvastam már, és a 3. is megvan magyarul.de hallottam hogy sokan angolul olvasták.arra lennék kíváncsi hány év múlva tudnék én is angol nyelvű könyvet olvasni.Biztos hogy ne ártana nekem sem, meg most ahogy belegondoltam eléggé izgalmasnak tűnik az eredeti szöveget olvasni.és mit ajánlanátok első könyvnek?ami nem olyan nehéz még... előre is köszi :D
2009. júl. 17. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát figyelj van aki egész életében angol hatásnak van kitéve(egyik szülő angol stb..) ők akár 4 évesen is tökéletesen megértik ( ez csak azért van mert amikor az ember megszületik még tudja az összes nyelvállást ajak állást és ezeket később kimagoza az általa halot beszédből) pl én négy éve tanulok angolt és már viszonylag értem az angol szöveget
2009. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
értem. nagyon köszönöm a váaszokat :) már el is kezdtem keresgélni a neten ilyen angol szövegek , könyvek után.olyat is olvastam hogy azt ajánlották valakinek nézzen filmeket angol szinkronnal. azt is meg fogom póbálni :) most ráállok az angolomra egy kicsit, és remélem hogy ha most nem is de később majd el tudok egy angol könyvet olvasni :)
2009. júl. 18. 14:22
 13/13 anonim ***** válasza:

én 4 éve tanulok angolul,de másfél év alatt elértem a középfokot. úgy,hogy szerintem ha a zenét érted,hogy mit énekel akkor szerintem menni fog a könyv is.

15/f

2012. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!