Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasnom Lőrincz L....

Érdemes elolvasnom Lőrincz L. László Manituk című könyveit, ha a folytatást, a Kilenc csontfarkast nem tudom elolvasni, mert nincs a helyi könyvtárban?

Figyelt kérdés
Mert ez a folytatása ugye, és az lenne a kérdésem, hogy értelmes vége van a Manituk 2-nek? Tehát kiderül benne egy-két dolog?

2012. júl. 25. 17:31
 1/3 anonim válasza:
Én csak a 9 csontfarkast olvastam. Az önmagában érthető volt (nem volt olyan érzésem, hogy előzményeket ismernem kellene), viszont nem ajánlom. Valami ritka nagy baromság volt az egész. Elnyújtva, egy monoton, semmitmondó történet, rossz és humortalan történet meséléssel.
2012. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olvastam a Manitukat, de a Kilenc csontfarkas nekem sincs meg. A Manituk így is teljes könyv, csak ugye nem tudjuk meg, hogy mi történik a főhőssel végül. Én jobban szeretem az írónak azokat a könyveit, amiket leslie L. lawrence néven írt, mert azok ilyensztőbbek és nem annyira földöntúliak is. De szerintem olvasd el a Manitukat, mert elég érdekes részek vannak benne. :)
2012. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az elsőt már elolvastam, belekezdtem a másodikba, és nekem végülis nagyon tetszik :) bár olvastam ettől az írótól jobb könyveket is, de ez a könyv sem rossz :)
2012. júl. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!