Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó német nyelvű Regénye...

Milyen jó német nyelvű Regényeket tudtok ajánlani? (18/L)

Figyelt kérdés

Hol tudnék ilyen regényeket venni?

Nemrég bementem egy könyvesboltba, de ott csak német tankönyveket találtam, regényeket nem.



2012. jún. 30. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb Alexandrákban szokott lenni. Pl. itt Pécsen.

Én az idegen nyelvű könyveket a bookdepository-ról rendeltem, egy héten belül ideért a csomag, szállítási díj sincs =) Vettem eddig angolt meg németet is, mindegyik ugyanolyan szépen ideért, a fizetés is tök egyszerű.

16/L

2012. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és te milyen típusú könyveket vettél? tetszettek? nem írnád le a német könyv címét? :)
2012. jún. 30. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát angolul megvettem a Once a witchet, ez egy boszorkányos időutazós ifjúsági fantasy, és a Bad Taste in Boys-t, ez is egy ifjúsági fantasy zombis paródia =D már rég röhögtem ennyit egy könyvön, most olvasom és imádom =D

A német könyv pedig a Rubinvörös eredetije, a Rubinrot. Nem tudom, hallottál-e róla, a Könyvmolyképző adja ki, magyarul nagyon szerettem, ezért megvettem németül is =) Németes vagyok, tíz éve tanulom, meg német tagozatra járok, de mégis valahogy az angolt jobban megértem, amit még magamtól kezdtem el tanulni a neten =D Szóval azért nem értettem meg olyan egyszerűen, mint az angol könyveket, de azért egy szótárral (jó, a perfektes múltidejű igékre a neten kerestem rá =D) boldogultam =)

2012. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én angol könyveket veszek, de van valahol a belvárosban (bocs, nem tudom pontosan) 3 szintes Alexandra, és nem messze onnan ugyanilyenen Libri. Ott van külön részleg. Persze legtöbb az angol nyelvű idegen olvasmány, de van német, spanyol és más is. Netes rendelés felmerült benned?
2012. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs a netessel kapcsolatban nem olvastam még az előző hozzászóló válaszát.
2012. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát az időtlen szerelem sorozat eredeti nyelven. na az jó :)
2012. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Walter Moers zseniális, őt csak ajánlani tudom német nyelven, elsőnek főleg a Die Stadt der träumenden Bücher-t (ennek a magyar fordítása borzalmas...)

Bookline-on lehet rendelni elég sok német könyvet, és viszonylag hamar meg is érkeznek :)

2012. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. nov. 29. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Die Stadt der träumenden Bücher.

---------

Az álmodó könyvek városa.


Mi ebben a borzalmas?...:)

2012. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!