Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Breaking Dawn-ban amikor...

Breaking Dawn-ban amikor Jacob elmegy a Cullen házhoz, és beszél négyszemközt Edwardal akkor mit akarnak, hogy micsináljon Jacob?

Figyelt kérdés
Nemigazán értem. Szóval, hogy Bella meg fog halni a gyerektől ezt értem. És azt is h nem akarja h a agyereket megöljék. ugye meghalna csak h a gyereke életben maradhasson. Edward nemtud mit tenni. De mit akar Jacob-tól, h micsináljon?
2009. júl. 8. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Hogy beszéljen vele házha rá hallgat mert ugye bella nem engedi nekik az abortszt hogy elvegyék a gyereket,mert annyira szereti..ezért kéri edard jacob segítségét mert hake a legjobb barátja bellának..és edward azt gondolja hogy meggyőzhetné bellát hogy nem ez a helyes csakhogy őt mentsék

Remélem érthetően fogalmaztam,de ha még mindig nem érted belinkelem neked azt a részt!:D

2009. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ezt a rész értem. azt nem, hogy:

Olyan hang jött fel a torkomból, mintha fuldokolnék.

Mit mondott?Hogy Bella mit tehetne?Lehetne gyereke?Tőlem?Mi?Hogyan?Elhagyná? Vagy azt hiszi, hogy nem lenne megosztva?

„Bármelyik. Bármi ami megmenti az életét.”

„Ez a legőrültebb dolog,amit valaha mondtál.”morogtam.

„Bella szeret téged.”

„Nem eléggé.”

„Kész meghalni egy gyerekért. Talán valami extrémebb dologban is hinne.”


szóval ezt nem!

2009. júl. 8. 13:50
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok.

Edward azt kéri Jacobtól,hogy vigye el Bellát a hétvégén hogy eltudja felejteni ezt az egészet vagyis hogy azt higgye hogy az hogy babát várt az csak egy rémálom volt..

Így már érted?:D

:S

2009. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaaa. Asszem igen :D Kössz a felvilágosítást! ;) (L)
2009. júl. 8. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt úgy értelmeztem, hogy Edward akkor már teljesen megvolt semmisülve érzelmileg.. Nem bírta látni, hogy Bella ennyit szenved! ÉS arra gondolt, hogy átengedi Bellát Jacobnak! És hogy Jacob beszéljen vele, hogy mennyenek el együtt, és nekik kettőjüknek lehet egészséges ép gyerekei, (mivel akkor még nem tudták, hogy milyen lény fog kibukkanni Bella pocijából.) És ekkor történt meg ez a beszélgetés amit leírtál!

Szóval Edward inkább hagyja elmenni Bellát, csak, hogy ne legyen semmi baja..

Remélem jol értelmeztem.. :)

2009. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom mint az utolsó válaszoló. Bella ragaszkodik a gyerekhez, és Edward úgy van vele, hogy ha mindenáron akar egy babát akkor ez legyen "normális" és Jacob-tól. Így neki rossz lesz, de megmentheti Bellát.
2009. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor viszont Edward mindenképpen el akarja pusztítani a "lényt".
2009. júl. 9. 09:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a lényt akarja elpusztítani, hanem Bellát akarja mindenféleképpen megmenteni, azt pedig csak úgy lehet hogyha a lény elpusztul. Persze a végén kiderül hogy nem csak úgy lehet :P
2009. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jaja tudom végül Bella is vámpír lesz.

De azért dúrva az a rész amikor kijön belőle a lánya. és Jacob újraéleszti. Tényleg horror...

2009. júl. 9. 17:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez hányadik rész??????????????????????
2009. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!