Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Katherine Applegate Szívzűrök...

Katherine Applegate Szívzűrök sorozatának mikor fordítják le a többi részeit?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2012. jún. 10. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont a múltkor néztem meg, összesen vagy 30 része van, de a kiadó már nagyon rég adta ki a legutóbbi részt, szóval szerintem nem lesz lefordítva a többi rész.
2012. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2010-ben fordították le a Claire-t rajtakapják...

Azért egy kicsit még reménykedem...:/:) Vagy majd megszerzem angolul és előveszem az angoltudásom..:/:)

2012. jún. 10. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor olvastam valahol, hogy még idén lesz magyrul a 6. rész. Hát remélem, hogy így lesz. Nagyon rossz, hogy ilyen sokat kell várni a rèszek között.
2012. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne!! Böki a csőrömet, hogy ki az a pasas...és olyan rossz, hogy csak találgat az ember...:s már nagyon várom*_*:))
2012. aug. 24. 20:49
 5/9 anonim válasza:

Azóta is fordítják... :(

Mondjuk én 2012 nyarán olvastam a Claire-t rajtakapják, de utána kerestem a kövi részt még angolul is, de nem volt jelezve a spoiler-veszély egy kommentnél, és megtudtam, ki az a pasas!!! :D Basszus, én is várom, de 30 éves koromig csak sikerül mindet megszerezni :D

2013. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg ne mondd!:DDD én személy szerint allergiás vagyok rá, ha lelövik a 'poént':D anyám mániája:D és már nem is élvezem mert alig várom mikor érek oda ahhoz.:D háát remélem lefordítják minél előbb.:) járok könyvtárba és annyira rossz h csak az a pár van:( húzzatok beleee:DD
2013. márc. 25. 17:58
 7/9 anonim válasza:

Dehogy lövöm le a poént, én is utálom!!!!!!!!!! :D

Rákdeztem náluk fb-n, de nem válaszoltak, vagyis annyit, hogy "erre a héten tudunk választ adni" kb, ez volt úgy 3 hete, szóval zaklassátok őket ti is :D

2013. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja...a héten..;) belinkeled a fb oldalukat ha megkérlek?:)) köszi előre is!:)
2013. ápr. 28. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
De szeretem ezt a sorozatot. :D Szerintem nem lesz már folytatás :/ Mármint nem fogják lefordítani.... Olyan rossz :/ És annyi része van..
2013. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!