Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok Star Wars vagy...

Hol találok Star Wars vagy Alien, Alien vs Predator könyveket használtan?

Figyelt kérdés
Szeretem ezeket olvasni, de szerintem nem érnek 3000 forintot, ezért inkább vennék valami antikvár kiadást, csakhogy nem tudom, hogy hol. Bookline-on találtam párat, és van is 1000-1500 forintért, de azokat plusz 700-800 forintért lehet rendelni és akkor szinte ugyanott vagyok. Nyíregyházám, Miskolcon vagy a környékén nincs bolt vagy áruház ahol tudjátok, hogy kaphatóak ilyen könyvek?
2012. jún. 10. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaterán nézz körül.
2012. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy antikváriumban. Esetleg, ha van felétek bolhapiac, ott is. Néha 2-300 forintokért lehet ilyesmit venni bolhapiacon.
2012. jún. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, ilyen piacok a legjobbak vagy vasútállomásokon is vannak könyvárusok, rengeteg régi és jó könyvet találtam ott olcsón.
2012. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dvidike válasza:
Vásárokba bolhapiacon stb én pl:vásárba vetem 3 db-ot 2900Ft-ér AVP-t
2012. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alienes és Alien vs. Predatoros könyveket ha akarod pdf-ben (vagy más formátumban) küldhetek el neked INGYEN.
2016. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!