Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok? 15/l

Milyen könyvet ajánlanátok? 15/l

Figyelt kérdés

Legfőképp a thrillereket, krimiket, humoros vagy szép történeteket szeretem (jöhet horror is). Olyanok kellenének, amiket egy kisvárosi könyvtárban is megtalálhatok, szóval nem a legújabb könyvek (de azokat is írhattok, maximum megveszem vagy kölcsön kérem:)).


Olvastam és nagyon tetszett pl.:

Dan Brown - A Da Vinci-kód, Angyalok és Démonok

Agatha Christie - 10 kicsi néger

Harry Potter

Arthur Golden - Egy gésa emlékiratai

Rómeó és Júlia

Leiner Laura - Szent Johanna Gimi


Szóval ilyesmiket keresnék.:)


2012. jún. 10. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha szereted a vámpíros-vérfarkasos dolgokat, akkor a Twillight, mondjuk ezeket nem biztos hogy megtalálod könyvtárban.Olyan 5-7000 Ft a könyv, az alexandra.hu - n megrendeled és megkapod egy nap alatt.
2012. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok.Ajánlani tudom: Tölgyfa a dombtetőn.

Nézz fel az alexandra.hu - ra, rengeteg könyvet találsz.

2012. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Twilight-ot már olvastam és az is tetszett, csak azt kifelejtettem a listából.:P

A másiknak utána nézek, köszi.:)

2012. jún. 10. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az Éhezők viadala mindhárom kötete nagyon tetszett :) most a Jég és tűz dala sorozatot olvasom (öt könyv, az első a Trónok harca). ez fantasy, de iszonyatosan jó:) amit még ajánlani tudok, az Daniel Keyestől a Virágot Algernonnak. engem kissé letargiába ejtett, de az egyik legjobb könyv, amit valaha olvastam. ha humorosat szeretnél, akkor meg ott vannak Vavyan Fable könyvei :)
2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is A Tűz és Jég Dalát ajánlom, valami iszonyatosan jó fantasy regényciklus, most jelent meg az 5. kötet. :)
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Libba Bray: Rettentő gyönyörűséget ajánlom. 3 része van. Én nem bírtam letenni!
2012. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I<3Cortez ***** válasza:
Suazanne Selfors: Mentsük meg Júliát! c.könyve egyben szerelmes történet, egyben akciódús,és Shakespeare Rómeó és Júlia-ján alapul...nagyon jó, szerintem olvasd el!!! :)
2013. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!