Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám megszerezni a...

Honnan tudnám megszerezni a Titok című könyvet?

Figyelt kérdés
Az agykontrollos könyvre lennnék kíváncsi, de nem tudom, honnan lehetne letölteni... Segítsetek légyszi :)
2009. júl. 2. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvan,ha gondolod szivesen elküldöm :) egyébként asszem a pirateclub.hu-ról töltöttem le...talán :)
2009. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy, de nem kell fáradnod, regeltem az általad említett oldalon és letöltöttem egy 68 oldalas pdf fájlt, ami egy kicsit valami interjúhoz hasonlítana, mármint nincsenek konkrétan leírva dolgok, hanem észrevételeken és válaszokon, magyarázatokon alapul. ez az? akár ez az, akár nem, köszönöm a segítséget, de kérlek, erre még válaszolj! nagyon köszönöm!
2009. júl. 3. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen az lesz az :) nekem is az van meg,bár még csak valahol az elején tartok :)
2009. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a Libri honlapjára az van kiírva, hogy a könyv 200 oldalas... ?!
2009. júl. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!