Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meddig olvasol egy könyvet?

Meddig olvasol egy könyvet?

Figyelt kérdés

Engem ha nagyon megfog egy könyv, akkor kiolvasom 1 hónap alatt, terjedelemtől függetlenül. Ha középkategóriás, tehát jó-jó, de nem esz meg a fene a sztoriért, akkor hónapokig, sőt évekig olvasom mire befejezem. Pl Stephen King Tóparti kísértetek című könyvét áprilistól olvastam következő év júniusáig, folyamatosan, tehát mindig csak keveset, néhány nap szünetekkel, mert nagyon egyhangúnak éreztem. Persze a végére felpörgött a sztori és az utolsó 50 oldalt egyben lenyaltam olyan jó volt, de sajnos a többi része nem fogott meg ennyire.

Szóval, meddig olvastok egy könyvet? :)


2009. júl. 1. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nekiállok olvasni,akkor olvasok.

Hamar kiolvasom a könyveket általában,főleg ,ha érdekes ,akkor le se tudom tenni,mert kíváncsi vagyok vajon mi lesz a következő oldalon.Amúgy csak olyan könyvet veszek a kezembe,amiről tudom,hogy jó,érdekes lesz.Mindenféle témát szeretek,sok kedvencem van.Kb olyan 3-4-5-6-7 nap alatt megy 1-1 könyv

2009. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az Alkonyatot 2 nap olvastam el..éjjel-nappal azt olvastam, mert egyszerűen nem tudtam letenni. Így az 5 részt 8-9 nap alatt olvastam ki..
2009. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor te gyors vagy! :) Én gyakran olvasok olyan könyvet amiről fogalmam sincs miről szól. Vagy pedig ajánlás után olvasom el, de nekem mégse jön be annyira mint a másiknak. Nálam eddig a leggyorsabb könyv a Harry Potterek voltak, 5-600 oldal 3 nap alatt megvolt. Ezután pedig Emily Bronte Üvöltő Szelek-je, ami 1 hónap alatt van meg, de már olvastam kb 7-8szor, annyira megfogott.
2009. júl. 1. 16:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon érdekel pl:Alkonyat és a részei,akkor 2-3 nap alatt kiolvasom

de ha nem érdekel pl:a kötelező olvasmányok akkor hónapokig tudom olvasni és van mikor be se bejezem

2009. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent hamar tudni akarok, és mivel gyorsan is olvasok, könnyű dolgom van. :) Amik nem fognak meg, pár oldal után leteszem, nem nyűglődöm vele. Az Alkonyatot csak azért kezdtem el olvasni, mert mást se lehet hallani manapság, csak azt, és kíváncsi voltam, vajon mi az, amiért a mai fiatalok úgy bolondulnak. 5 óra alatt végeztem. Általában egy könyv fél nap, ami jó is meg nem is. Jó, mert nincsenek "álmatlan éjszakáim", hogy vajon mi a folytatás, rossz pedig azért, mert rövid szórakozás. De lassabban meg nem megy.
2009. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen az alkonyat folyik még a csapból is. Jó az? Érdemes belekezdeni? Hány részes?
2009. júl. 1. 19:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az elsőt olvastam, mert nem a könyvet vettem meg, hanem letöltöttem a netről, ám a folytatások olyan rossz fordítások és tördelések, hogy számomra így élvezhetetlen. :( Majd kikölcsönzöm inkább, mert kíváncsi vagyok a folytatásra. Nekem tetszett, de nem vagyok megveszve érte. Szórakoztatásnak első osztályú, de olyan igazán mély mondanivalóra ne számíts. Veszteni nem vesztesz vele, az igaz. :)
2009. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a Harry Pottert, egy részt már nem is tudom, hogy hányszor olvastam, de amikor a könyvek megjelenése volt, akkor gyorsan elolvastam őket, mert nagyon kíváncsi voltam.(Pl.: Hp. 5 750 oldal, és 4 nap alatt olvastam ki.) De vannak rövidebb könyvek, (Pl.: Thomas Brezina írományai, azokból kettőt elolvasok egy délután alatt.) De abban viszont egyetértek egy előttem szóló kommentezővel, hogy jó, mert hamar megtudom, hogy mi történt benne, viszont rossz,mert hamar befejezem.
2009. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon jó az Alkonyat..hát gyakorlatilag 4 és fél részes, mert az 5.-iket még nem fejezte be teljesen..:/
2009. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok olvasni.Így ha valami nagyon megtetszik elég pár óra hogy elolvassam.Például az alkonyatot fél nap alatt kiolvastam,rögtön utána letöltöttem a többi részét és elolvastam.De például a Harry Potter 7. részét is egy nap alatt elolvastam.Az elmúlt 3 napban 5 könyvet olvastam el.Mint mondtam IMÁDOK olvasni :)
2009. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!