Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » DC universe vs Marvel?

DC universe vs Marvel?

Figyelt kérdés
Szerinted melyik a jobb és miért?

2012. jún. 3. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Marvel :)

Nekem jobban tetszenek :D

2016. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés de hát ugye "Ízlések és pofonok.". Én személy szerint mind a kettőt szeretem és ismerem. A DC egy pici jobban vonz mint a Marvel. Hogy miért ez nagyon egyszerű ! A Marvel-nél Ironman és Ant-man humora fogott meg. A DC-nél pedig Flash története. A DC szerintem ötletes story-t talál ki pl.: Arown de még sorolhatnám. A Marvel viszont remek humorral áldja meg a hőseit. Szóval még hozhatnám az éveket DE számomra akkor se lesz győztes és vesztes ugyan olyan jók !
2017. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
17%
Marvel a best. S zerintem sokkal jobban megvannak csinálva a szereplők és a történet is jó. Meg az egész marvel egybe kötődik.˙(Az legismertebbek pl.:fő hősök mint thor pokember vasember stb) Most az új részbe is megelentek a galaxis őrzői.
2018. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Ugye tudod hogy itt most a képregényekről van szó, nem a filmekről?
2018. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Marvel


Én sajnos mindkettőből csak a filmeket ismerem de azokból ha Marvelről van szó-nem egoizmisból-penge vagyok. A DC történetei közül Batmant, Supermant, Wonder Woment meg Az Igazság ligáját ismerem de ezek sem fogtak úgy meg. Mint ahogy az előző kommentekben írták a DC történetei sötétek és komolyabbak, de szerintem a Marvel történetek is komolyak. Persze poénok ezekben is vannak, ahogy a DC-ben is. A Marvel foglalkozik az emberek mindennapi problémáival (állás elvesztése, szerelem) míg számomra a DC ezek felett elsiklik. Ezért is sokkal közelebbi és ami nekem a legfontosabb, érzelmesebb a Marvel és én ezért szeretem jobban, mint a DC-t.

2019. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Marvel.

Az összes Bosszúálló résznek nagyon jó a történet szála.

2021. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!