Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » DC universe vs Marvel?

DC universe vs Marvel?

Figyelt kérdés
Szerinted melyik a jobb és miért?

2012. jún. 3. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
dc universe jobb az egész ésa kész
2012. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Marvel! X-Men forever ^^


Amúgy azért, mert bár ismerem mind a kettőt, a Marvel mindig is jobban bejött. A hősök sokkal jobbak, ötletesebbek. DC-ből nem is ismerek annyit, mint Marvelt. :)

2012. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a többségnek a Marvel jön be. Képregényekben gyakorlatilag ismertebbek nálunk, szinte minden fontosabb Marveles képregényhőstől jelent meg történet Magyarországon. Na meg az óriási Marvel-filmdömping...


Ezzel szemben DC-ből gyakorlatilag Supermanes és Batmanes történetek jelentek meg, valamint 2-2 Lobo illetve Lobo/Maszk képregény, plusz egy Pókember/Batman füzet...na meg még pár kötet a Képes kiadótól (köztük Igazság Liagája is) és egy Zöld Lámpás képregény a Carthaphilus kiadótól ...abban bemutatnak jó pár Magyarországon kevésbé ismert DC-figurát, de gyakorlatilag semmit sem tudunk meg róluk....sajnos ez elég nagy hátrány így a DC-nek...


Amúgy meg szerintem mindkét univerzumban vannak nagyon jó történetek (és nagyon rosszak is). Én ugyanúgy szeretem mindkettőt...

2012. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Marvel! A DC-sek kívül hordják az alsógatyájukat...
2012. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én igazából egyiket se ismerem, inkább mindegyikből egy-egy hőst. A DC-től Batmant, a Marveltől Ironmant. Szerintem ők a legjobbak a maguk univerzumában. :D
2012. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
"Marvel! A DC-sek kívül hordják az alsógatyájukat..." A Marvelesek meg nem is hordanak... XD
2012. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Süle Dominik ***** válasza:
100%
Marvel
2015. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A Marvel nekem sokkal jobb,de a Dc-nek egy kicsit jobb gonoszai vannak...
2015. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Marvel!!!

A DC szamonra Batman-rn kivul nem tartogat erdekes karaktereket

2015. dec. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

DC


A történetek sokkal komolyabbak, kidolgozottabbak, és sokkal inkább a felnőtt korosztálynak készülnek. A Marvel valahogy sosem fogott meg.

2016. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!