Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pottermore! Hogyan készíthetné...

Aliran kérdése:

Pottermore! Hogyan készíthetnék sikeresen bájitalokat?

Figyelt kérdés
Olvastam ismertetőt, a YouToube-on is megnéztem a videókat, mégis felrobbant az üstöm, vehettem másikat. Mielőtt elérne az anyagi csőd, tuti bájitalkészítő részletes leírást/leírásokat szívesen vennék, talán másokon is segíthetnétek! Úgy hallottam, sokan vagyunk a Pottermore-n hasonló cipőben...

2012. jún. 2. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Még csak nem is regisztráltam, sosem voltam az oldalon, de valahol azt láttam, lehet gyakorolni, és akkor nem kell élesben csinálni, nem a te galleonjaid látják kárát, ha felrobban az üstöd. Ez talán segít.

Egyébként nem lehet olyan nehéz, ahogy egy ismertetőt olvastam, némi gyakorlás kérdése az egész. Biztos izgalmas lehet, aranyos játéknak tűnik.

2012. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gyakorló-felületen történt a robbanás. Így nem kaptam pontlevonást, viszont odavesztek az összetevők és az üst is...

A gond az, hogy a Google Chrome nem fordítja le a pontos leírást...

2012. jún. 3. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Odafigyelés és gyakorlás kérdése az egész. Én is sok mindent elrontottam az elején, most már azért jobban megy, de az sem biztos hogy te vagy a hibás, a játék néha akadozik, szóval próbálj meg belépni és kilépni, és úgy megpróbálni, ha úgy érzed, hogy nem a te hibád volt.
2013. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!