Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írok egy (vagy több) rövid...

Ha írok egy (vagy több) rövid mesét, és ki szeretném adatni, akkor hogyan tegyem? És az hol fog megjelenni? Esetleg kapok érte egy kevés pénzt? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 14:21
 1/6 anonim válasza:

Szia. Nekem most fog megjelenni könyvem, általuk (link) Küldd be nekik a kéziratod e-mailben aztán majd ők megírják, hogy mit és hogyan. Én minden könyvből 10 %-t fogok kapni :)

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!


[link]

2012. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

De ugye az nem baj, ha még nem múltam el 18? :O

2012. máj. 30. 21:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi a címe a könyvednek? :)
2012. máj. 30. 22:04
 4/6 anonim válasza:
Az igen, 10%????
2012. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem, nem baj, ha nem múltál el 18. :D Én is 17 éves vagyok... :D Anyának is alá kellett írnia a szerződést, ennyi az egész. De szerintem egy aláírást bármelyik szülő bevállal, ha a gyereke könyvet ad ki :D


A könyv címe Ámor Pokla lesz. Ezen a Facebook oldalon kinn lesz, hogy mikor jelenik meg. Lesd meg, ha érdekel :D


[link]


Kedves Saccha! Igen, és nagyon örülök neki :)

2012. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%??????? Neked, mint szerzőnek? Hát szerintem jól átvertek. Ők meg elteszik a 90%-ot....
2012. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!