Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egyszerű és rövid tartalom?...

Egyszerű és rövid tartalom? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy kaptam egy kötelező olvasmányt angolból amivel elég sok gondom van mert nem sűrűn tudok angolul. Az a helyzet, hogy úgy ahogy megértettem a könyvet de sajnos tartalmát angolul nem tudom leírni. Google-ba ha beírom akkor nagyon bonyolult tartalmat dob ki nekem angolul amit lehetetlenség lenne számomra megtanulni. Ha valaki olvasta már a könyvet és véletlenül meglenne neki a tartalma is nagyon megköszönném ha elküldené. A könyv címe: Emma (Jane Austen).
2012. máj. 21. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

abból nem értettél semmit? OMG' a világ legegyszerűbb könyve angolul te jó ég.

Mgayarul: [link]

Angolul: [link]

2012. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jane Austent én még magyarul sem értem, mert elalszok rajta 5 soronként, annyira unom. Ettől függetlenül keress egy rövidített verziót magyarul, olvasd el, szótárral-nyelvkönyvvel rakj össze belőle egy leírást. Ennyi.
2012. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Amúgy annyit hozzáfűznék hogy kb fél éve kezdtem el tanulni angolt úgyhogy akármilyen egyszerű is a könyv számomra még nem az.
2012. máj. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!