Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SPOILER! Az Eclipse könyvben...

SPOILER! Az Eclipse könyvben elmagyarázná nekem azt a rövid részt valaki (segítőkész), amikor Jasper Emmettel és Edwarddal ill. Aliceszel mutatja be a farkasoknak, hogyan lehet őket legyőzni?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt érthető neekm, hogy akkor ki mti csinál és az miért jó az újszülöttek legyőzésében.

Meg azt sem értem igazán, amikor a szagokkal próbáltak ki valamit. Hogy Bellát Jacob körbe vitte aztán keverték a szagokat, de kiével kiét és miért? Bocs csak fáradt voltam mikor olvastam aztán nem nagyon értettem, hogy mire gondolnak. Köszönöm a válaszaitokat előre is!


2009. jún. 28. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Jesper össze bunyózott Emmettel, Edwarddal, Alicel az azért volt, hogy megmutassák a farkasoknak, hogy a vámpíroknak milyen tulajdonságaik vannak (gyorsaság,erő stb.) És megtanítsák a farkasokat, hogy milyen módszerekkel tudják az újszülötteket kiiktatni!


Bellát pedig azért vitte körbe Jacob, hogy össze zavarja a vámpírokat! Mivel a vámpírok számára a farkasok szaga iszonyatosan büdös, szinte kiállhatatlan és ha összekeveredik Bella illatával, és így az egész területen érződni fog a szag. Így összezavarodnak és nem fogják tudni egyhamar megtalálni Bellát!!! Ha nem csinálják meg, akkor rögtön rátaláltak volna Bellára és megölték volna!



Remélem érted! Ha nem kérdezz nyugodtan, megpróbálok válaszolni! :)

2009. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow nagyon szépen köszönöm Neked!:)
2009. jún. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!